Domácí vedli po slepených gólech v 9. minutě již 2:0, když po zasekávačce na pokutovém oblouku nádherně vymetl šibenici Michal Mašek a vzápětí po nezachyceném vhazování překonal brankáře kličkou z nájezdu Aleš Kohout.

Fotbalisty Kosmonos však vidina snadné výhry ukolébala a nakonec předvedli v nevlídném počasí blamáž. Tu zahájil trefou do vlastní sítě z nikterak nebezpečného centru obránce Podzimek. Potom zapadla k zadní tyči střela Karla Krejčíka z rohu velkého vápna, a protože Kosmonosy se nezmohly na odpověď, šlo se do šaten za stavu 2:2.

Z okresního derby divize C mezi týmy SK Benátky (v modrém) a SK Kosmonosy (1:1).
Výsledkový servis: Jak si o víkendu vedl váš oblíbený fotbalový tým?

Po přestávce vyšla opět spolupráce kosmonoských mladíků: Mašek přiťukl ve vápně Kohoutovi, který technickou střelou napnul síť. Vedení však nevydrželo po výkopu ani 40 vteřin. Domácí levý kraj úplně zapomněl na Krejčíka, který na závěr samostatného nájezdu potupil Hartycha jesličkami – 3:3.

Poslední Dvůr Králové, který za šest předchozích kol vybojoval jediný bod, obětavou hrou mařil rozehrávku domácích, na jejichž kopačky se postupně vkrádala čím dál větší křeč. Nedokázal je pozvednout tradiční špílmachr Fabián a nevyužili ani přívětivosti rozhodčího, který za kopanec do Ráliše po odpískání nevyloučil Podzimka. Občasné náhodné rány létaly ve velkém rozptylu a Matulu protáhl jedině hlavičkou po rohu Kohout.

Fabiánův přímák skončil v 78. minutě za bránou, Vladimír Matula okamžitě rozehrál dlouhým odkopem od brány a další zapomenutý hráč David Vitebský ze sólového úniku připravil Kosmonosy i o remízu.

Nová Ves nakonec uspěla se svým odvoláním proti šesti kontumovaným zápasům.
Okresní svaz zrušil Rance kontumace, podzimní tabulka tak platí

Kosmonosy – Dvůr Králové 3:4 (2:2)

Branky: 9. a 54. Kohout, 8. Mašek – 30. a 55. Krejčík, 19. vlastní Podzimek, 78. Vitebský. Rozhodčí: Havel. ŽK: 2:4. Diváků: 98. Střely na bránu: 4:4. Rohy: 4:4.

Kosmonoy: Hartych – Marek, Podzimek (86. Fišer), Žižka, Šimáček (73. Motyčka) – Šulc (46. Kubelka), Smetana, Mašek, Král (46. Mulligan) – Fabián, Kohout (73. Kořínek).