„Sen byl bod. Nakonec to dopadlo na výbornou. Tři body jsou super startem,“ neskrýval maximální spokojenost trenér Kosmonos Michal Mašek.

„Řekli jsme si, že budeme hrát z nižšího bloku, ze zajištěné obrany. Věděli jsme, že domácí mají dobré standardní situace. Soustředili jsme se na to nedostat gól, což kluci splnili do puntíku. Vyráželi jsme k rychlým brejkům. V první půli jsme trefili tyč. Měli jsme dvě šance. Nakonec se nám jeden brejk povedlo proměnit a v obraně jsme to dotáhli na nulu. Domácí měli taky šance, na ty vyložené jsme myslím vyhráli. S trochou štěstí jsme jednogólový náskok uhájili,“ popisoval zápas Michal Mašek.

V polovině podzimu odepisovaný tým už zakulatil svůj zisk na dvacet bodů a v zatím neúplné tabulce se vyšvihl do lepší poloviny na osmou příčku. „Dvakrát prohrajete a hned se to přelije," nepřeceňuje to Mašek. „Los na začátek, kdy po Hamrech máme hned Benátky, není jednoduchý. Tři body se do startu vždycky počítají,“ dodal jedním dechem a zároveň i pozval na domácí zápas druhého jarního kola s jedním ze dvou okresních rivalů v soutěži.

Trenéra Severočechů Zdeňka Bryscejna výsledek hodně mrzel. „Kosmonosy potřebují body a my jsme utkání nezvládli. Hráli jsme hodně pod své možnosti a výsledek je pro nás zklamáním. Nedokázali jsme si poradit s hlubokým blokem soupeře. Ten velmi dobře bránil a spoléhal na protiútoky. Bránili jsme špatně, protiútoky jsme mu sami umožnili a soupeř jeden proměnil. Nevytvořili jsme si žádnou velkou převahu. Chyběla myšlenka, i když se hrálo více na půlce soupeře, ale bez efektu,"  okomentoval první jarní zápas kouč Hamrů.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...