Trenér Picavy Michal Sedláček viděl dělbu se silným a v tabulce třetím týmem jako zaslouženou. „Prvních třicet minut jsme byli naprosto vyrovnaný protivník. Ke konci poločasu nás ale zatlačili a ukázali svoji kvalitu. Po změně stran jsme do utkání nevstoupili nejlépe a inkasovali po rohovém kopu,“ rekapituloval utkání, v němž se hosté zkraje druhého poločasu gólově prosadili jako první.

K devatenáctému podzimnímu bodu nasměroval nakonec devátý tým podzimu faul na Pečínku v době, kdy už do konce hrací doby zbývaly pouze minuty a domácí zjednodušili hru na nákopy do šestnáctky soupeře. „Kluci to nevzdali, bojovali a v závěru jsme dokázali vyrovnat,“ ocenil kouč Sedláček.

close Divize C - 15. kolo: FK Dobrovice - TJ Velké Hamry (1:1), 11. 11. 2023 info Zdroj: Miloš Moc zoom_in Vedení FK Dobrovice před posledním podzimním utkáním gratulovalo k životním jubileum dlouholetým činovníkům – Petr Mráček oslavil šedesáté, Karel Mann osmdesáté narozeniny.

FK Dobrovice - FK Velké Hamry 1:1 (0:0)

Branky: 90. z pen. Sedláček - 51. Krejčík. Rozhodčí: Raplík. ŽK: 4:4. Diváci: 80.

Dobrovice: Bartoš - Horák, Pečínka, Sedláček, Bičiště - Zelinka (46. Kopecký), Knobloch, Bora (61. Král), Pánek (78. Zajíček), Kohout - Volf (90. L. Janovský).