„Na jasné gólové příležitosti jsme vyhráli 8:3, ale fotbal se hraje na góly a v tom jsme dnes propadli. Je to pro nás velké zklamání, měli jsme jasně vyhrát,“ řekl po utkání trenér Dobrovice Michal Sedláček.

Se zakončením na štíru byli cukrovarníci už v nakonec bezbrankovém prvním poločase. „Z naší strany byl velice dobrý. Měli jsme čtyři vyložené šance, ale bohužel jsme ani jednu neproměnili,“ litoval zpětně Sedláček.

Jeho týmu nakonec neusnadnilo zápas ani vedení z penalty. Podle Michala Sedláčka nejspíš jeho týmu spíše uškodilo. „Od té doby šel náš výkon dolů. Hosté nás potrestali z brejkové situace a vyrovnali. Za stavu 1:1 jsme neproměnili stoprocentní šanci, naopak jsme záhy inkasovali podruhé a už jsme nedokázali s nepříznivým stavem nic udělat.“

FK Dobrovice - RMSK Cidlina Nový Bydžov 1:2 (0:0)

Branky: 52. Sedláček z pen. - 65. Blažek, 81. Staněk. Rozhodčí: Stieber. ŽK: 1:3. Diváci: 160. Dobrovice: Bartoš - Zelinka (86. Makovec), Sedláček, L. Janovský, Bičiště - Kohout, Bora, Pánek, Kopecký (68. Pečínka) - Volf, Kacafírek (75. Cigánek).


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...