„Na jasné gólové příležitosti jsme vyhráli 8:3, ale fotbal se hraje na góly a v tom jsme dnes propadli. Je to pro nás velké zklamání, měli jsme jasně vyhrát,“ řekl po utkání trenér Dobrovice Michal Sedláček.

Se zakončením na štíru byli cukrovarníci už v nakonec bezbrankovém prvním poločase. „Z naší strany byl velice dobrý. Měli jsme čtyři vyložené šance, ale bohužel jsme ani jednu neproměnili,“ litoval zpětně Sedláček.

Mnichovohradišťský SK - ilustrační foto
Video: Hradiště po dvou porážkách zabralo, rozhodlo ještě do poločasu

Jeho týmu nakonec neusnadnilo zápas ani vedení z penalty. Podle Michala Sedláčka nejspíš jeho týmu spíše uškodilo. „Od té doby šel náš výkon dolů. Hosté nás potrestali z brejkové situace a vyrovnali. Za stavu 1:1 jsme neproměnili stoprocentní šanci, naopak jsme záhy inkasovali podruhé a už jsme nedokázali s nepříznivým stavem nic udělat.“

FK Dobrovice - RMSK Cidlina Nový Bydžov 1:2 (0:0)

Branky: 52. Sedláček z pen. - 65. Blažek, 81. Staněk. Rozhodčí: Stieber. ŽK: 1:3. Diváci: 160. Dobrovice: Bartoš - Zelinka (86. Makovec), Sedláček, L. Janovský, Bičiště - Kohout, Bora, Pánek, Kopecký (68. Pečínka) - Volf, Kacafírek (75. Cigánek).


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …