Podle trenéra Dobrovice Michala Sedláčka se projevila trvající rozsáhlá marodka v kádru. „Nacházíme se už třetí zápas v těžké situaci. Momentálně máme sedm zraněných hráčů, z toho čtyři ze základní sestavy. Není to výmluva, ale bohužel holý fakt a nedisponujeme tak kvalitním širokým kádrem, aby další hráči uměli nahradit ty zraněné,“ uvedl po porážce 0:3.

Do základní sestavy poslal i jednoho dorostence, další tři čekali na šanci na střídačce. Patnáctiletý Ladislav Zajíček téměř půlhodinovou porcí minut potvrdil prvenství mezi nejmladší hráči v celé divizi. Když šel na hřiště, tahali už hosté za o dost kratší konec. Po úvodních asi dvou nevyužitých šancích totiž nechali při standardní situaci volného hráče a po chvíli domácí z brejku odskočili na 2:0.

„Druhý poločas jsme opticky byli lepší, ale nevytvořili jsme si extra velké šance a domácí nám dali třetí gól opět po standardní situaci, kde jsme nechali zase domácího hráče úplně volného,“ líčil Michal Sedláček. „Utkání ukázalo, že když postrádáme tolik hráčů ze základní sestavy, tak nás přejede i soupeře, který je na posledním místě tabulky,“ dodal rozmrzele.

V dalším kole celek od cukrovaru vyzve Kosmonosy, okresní rival přijede rovněž povzbuzený remízou s Ústím.

FK Letohrad - FK Dobrovice 3:0 (2:0)

Branky: 27. Mišči, 29. Kabourek, 80. Nágl. Rozhodčí: Rychtár. ŽK: 3:1. Diváci: 60. Dobrovice: Bartoš - Krčmář, Cigánek, Sedláček, Zelinka (72. Zvěřina) - Němec (46. Volf), Bora, Král (66. Zajíček), Kopecký (46. Čičatka) - Pánek, Kohout.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...