Šance ke skórování si dlouho vytvářeli pouze domácí „ostřelovači“. Jan Kocmich, který se mezi tři tyče postavil potřetí v sezoně místo jedničky Bartoše, ale předvedl jistý výkon a v každém z poločasů i nejméně dva z těžších zákroků.

S přibývajícím časem se osmělovali k ohrožování branky soupeře i hosté a střídající Pečínka s Tomíčkem nebyli v závěrečných minutách daleko k tomu, aby strhli výsledek na stranu hostí.

Krajský přebor, 19. kolo: FC Horky - Mnichovohradišťský SK (1:1), 25. 3. 2023
V pojizerském derby padaly góly až v závěru, Horky vyrovnaly z penalty

„Přežili jsme úvodní tlak Mýta, kdy si vytvořilo dvě šance, pak mělo jen optický tlak, nás srážely nepřesnosti. Druhý poločase byl vyrovnaný, na konci jsme byli i lepší a vytvořili si dvě stoprocentní šance, ale bohužel. Myslím, že remíza je spravedlivá,“ uvedl k utkání trenér Dobrovice Ondřej Murárik.

Souhlasil, že jedním z hlavních strůjců plusového bodu z venkovního hřiště byl záskok za kapitána Bartoše, který nebyl zcela fit. „Určitě nás podržel a zápas se mu povedl. Dalo by se říct, že byl naším nejlepším hráčem,“ chválil Murárik.

SK Vysoké Mýto - FK Dobrovice 0:0

Rozhodčí: Pilný. ŽK: 1:3. Diváci: 165.

Dobrovice: Kocmich - Hubač (73. Pečínka), Marek Sedláček, L. Janovský, Bičiště – J. Janovský, Král (63. Bora), Pánek (72. Tomíček), Michal Sedláček (63. Horák), Kohout (63. Klain) – Volf.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …