Šance ke skórování si dlouho vytvářeli pouze domácí „ostřelovači“. Jan Kocmich, který se mezi tři tyče postavil potřetí v sezoně místo jedničky Bartoše, ale předvedl jistý výkon a v každém z poločasů i nejméně dva z těžších zákroků.

S přibývajícím časem se osmělovali k ohrožování branky soupeře i hosté a střídající Pečínka s Tomíčkem nebyli v závěrečných minutách daleko k tomu, aby strhli výsledek na stranu hostí.

„Přežili jsme úvodní tlak Mýta, kdy si vytvořilo dvě šance, pak mělo jen optický tlak, nás srážely nepřesnosti. Druhý poločase byl vyrovnaný, na konci jsme byli i lepší a vytvořili si dvě stoprocentní šance, ale bohužel. Myslím, že remíza je spravedlivá,“ uvedl k utkání trenér Dobrovice Ondřej Murárik.

Souhlasil, že jedním z hlavních strůjců plusového bodu z venkovního hřiště byl záskok za kapitána Bartoše, který nebyl zcela fit. „Určitě nás podržel a zápas se mu povedl. Dalo by se říct, že byl naším nejlepším hráčem,“ chválil Murárik.

SK Vysoké Mýto - FK Dobrovice 0:0

Rozhodčí: Pilný. ŽK: 1:3. Diváci: 165.

Dobrovice: Kocmich - Hubač (73. Pečínka), Marek Sedláček, L. Janovský, Bičiště – J. Janovský, Král (63. Bora), Pánek (72. Tomíček), Michal Sedláček (63. Horák), Kohout (63. Klain) – Volf.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...