Okresní derby skončilo remízou 1:1 a také zlobou domácího tábora na metr rozhodčího Michala Depeše. Podle výstupu komise rozhodčích pro „české“ soutěže byla v jednom případě oprávněná. Sudí pět minut před koncem chybně neodpískal penaltu poté co, Lukáš Hrdlička v šestnáctce podrazil Marka Volfa. Spolu s hlavním si snížení hodnocení na chvalitebné vysloužil také asistent na pomezí, který na situaci neupozornil.

Penaltu předcházející vyrovnání, odpískanou na opačné straně po faulu Marka Sedláčka na Michala Maška, naopak komise jako chybnou neshledala. Domácí ovšem byli bezprostředně po utkání jiného názoru. „Tohle stoprocentní penalta nebyla. Kdybych měl komentovat další zákroky, musel bych být sprostý. Kosmonosům rozhodčí pískl všechno, nám nic,“ řekl trenér Dobrovice Michal Sedláček.

Podle hostujícího lodivoda Michala Maška rozhodčí pískal „prapodivně“ na obě strany. „Domácí si stěžovali a komentovali každý jeho výrok od první minuty. Škoda, mohl to být pěkný zápas, ale stal se z toho takový vesnický fotbal, za mě až holomajzna nehodná divize,“ vyjádřil se Michal Mašek.


Načítám tabulku ...