Kosmonosy vedly v 17. minutě brankou Kubelky 1:0. Za domácí sice srovnal Žitka, ale díky vlastní brance Šidla hosté znovu do přestávky vedli. „I když jsme nakonec prohráli, tak jsme určitě nebyli horším týmem. Naopak domácí z nás měli vítr. V poločase jsme vedli a minimálně ještě jednu tutovku jsme nedali,“ litoval předseda kosmonoského klubu Petr Bernard.

Ve druhé půli srazila hosty nepovedená desetiminutovka, během níž Žitka zkompletoval hattrick a dvěma trefami otočil na 3:2 pro domácí. „Vybrali jsme si slabší chvilku a dostali dva góly. Za stavu tři-dva jsme během dalších pěti minut šli sami na bránu, ale nedáme gól. Měli jsme srovnat. Hrál se hodně vyrovnaný zápas. Domácí v závěru trochu víc přitvrdili. Na můj vkus až za hranicí a naše mladé mužstvo už nedokázalo reagovat. Zaleklo se. Prohráli jsme však se ctí a s hlavou nahoře,“ líčil Bernard.

Rozhodly zápas dvě rychle obdržené branky nebo neproměněná šance na 3:3? „Asi obojí. Když dáte venku dva góly, tak je to dost. Pořád je naší bolestí, že dostáváme hodně branek, což pramení z nezkušenosti. O chybách víme a pokusíme se je odstranit. Asi nás nejvíce srazily dva slepené góly po přestávce,“ odpověděl předseda hostujícího celku.

Velké Hamry – Kosmonosy 4:2 (26., 51. a 57. Žitka, 77. Linka – 17. Kubelka, 39. vlastní Šidlo). Rozhodčí: Stieber. Kosmonosy: Binder – Maryška (77. Král), Kozma, Hošťálek, Hrdlička, Šulc (65. Motyčka), Žižka, Kubelka, Marek, Fabián, Horák.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...