Trenér domácích Michal Mašek si po utkání bodu považoval. „Vzhledem k tomu, jak se utkání vyvíjelo, když jsme vedli 1:0 v prvním poločase a myslím si, že jsme hře trochu dominovali, tak by asi bod byl málo. Ale v kontextu, že jsme měli výpadek, pak v druhé půli desetiminutový, kdy jsme na druhou stranu dostali dva góly hned po sobě, tak ve finále to vyrovnání asi považujeme za zlaté,“ řekl k remíze 2:2.

Spokojený byl i s výkonem. „Za mě to byl jeden z lepších výkonů na jaře, ne-li možná nejlepší. Hlavně ten první poločas, jak říkám, ve druhém jsme udělali dvě chyby a byli potrestaní. Ale bod bereme. V naší situaci musíme brát každý,“ pokračoval.

Výsledek mohl pro domácí skončit možná ještě příznivěji, nebýt dvouminutovky, během které Východočeši otočili na 1:2. „Udělali jsme dvě hrubé individuální chyby minutu po sobě, nejdříve nedohoda hráčů ve vápně po standardní situaci a poté nesmyslnou ztrátou,“ popsal kouč zvrat, ze kterého se ale Kosmonosy oklepaly a srovnaly.

Dva týdny po vychytané výhře s béčkem Chrudimi hájil domácí branku podruhé v sezoně devatenáctiletý David Jaroslav Kindl. „Asi před dvěma týdny jsme se dohodli, že kluci se budou střídat po jednom zápase. Kindl je trochu vyšší a jistější ve výbězích, počítali jsme, že Ústí nás zatlačí ze standardních situací,“ objasnil volbu s tím, že loni ještě dorostenec nezklamal. „Neudělal žádnou zásadní chybu. Možná při prvním gólu nějaká diskomunikace, ale odchytal to spolehlivě. Dosud dostával více prostoru Šteiner, ale v tréninku jsou vyrovnaní,“ dodal Michal Mašek.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...