Podle trenéra Kosmonos Michala Maška byl zisk bodu a další nula vzadu tentokrát jedinými klady zápasu. „Spokojenost s bodem venku a s nulou na kontě. Jinak byl náš výkon špatný, z jarních zápasů zatím nejhorší. V tomto směru zklamání,“ hodnotil oboustranně nepříliš pohledný fotbal.

Z hostující strany mu podle kormidelníka chybělo více přesnosti i rychlost. „Oproti předešlým dvěma soupeřům, kteří nás napadali, a museli jsme hru zrychlit, jsme teď měli relativně dost času. Kupíme pak chyby, protože dlouho přemýšlíme a jsme statický na míč,“ prozradil, co hráčům hlavně zazlíval.

Divize, 18. kolo: FK Dobrovice (světlé dresy) - FK Benešov (1:0), 16. března 2024
Dobrovici patřila úvodní velká šance, neproměnění později mrzelo dvojnásob

Podle domácího asistenta Matěje Horáka zápas přinesl jen minimum šancí. „V prvním poločase jedna nebo dvě, hrálo se spíše opatrně. Kosmonosy přijely s tím, že budou hrát z pevné obrany a čekat na brejky, zatímco my jsme měli více z balonu a snažili se prosadit, což se nám v prvním poločase úplně nepodařilo,“ popisoval.

„Ve druhém jsme hráli lépe, dostávali jsme se více po stranách do šancí, ale stoprocentní šanci jsme si také nevytvořili. Měli jsme dobré standardní situace, bohužel se nám nepodařilo skórovat. Nakonec byly Kosmonosy s remízou spokojenější, odvezly si ji po tvrdém boji. Myslím, že jsme mohli vyhrát 2:0, ale bohužel se to nepovedlo,“ litoval domácí ztráty.

ČFL B, 19. kolo: FK Mladá Boleslav B - Sokol Živanice (3:0), 23. března 2024
Boleslavskou juniorku vysvobodil gól do šatny, Živanice odvezly trojku

Zároveň ale připomněl i poslední výborné výsledky soupeře v podobě skalpů druhých Benátek a třetích Velkých Hamrů. „Pro nás to vůbec nebyl jednoduchý soupeř. Naopak, pro nás to byl těžký zápas, mají mladý a běhavý tým,“ zakončil Matěj Horák.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...