„K našemu výkonu nemám slušné pojmenování,“ mračil se trenér Benátek Radim Truksa a popsal dění na hřišti: „Jsem naštvaný. S takovými výkony venku nemůžeme myslet na bodový zisk. Stalo se nám to podruhé za sebou. Hra našeho celého týmu včetně obrané čtyřky byla na úrovni I. B třídy. Góly, které dostáváme, jsou pro mě nepochopitelné.“

Domácí měli během dvaceti minut tři samostatné úniky a vstřelili dva góly. „V tu chvíli bylo po zápase. Nicméně jsme do přestávky zkorigovali na jedna-dva a myslel jsem si, že ve druhé půli domácí potrápíme, ale bohužel po dvou nesmyslech vzadu jsme nechali soupeře odskočit na čtyři-jedna, čímž bylo rozhodnuto,“ konstatoval benátecký trenér.

„Náš výkon směrem dozadu byl hrůzostrašný a pokud budeme takto ve venkovních zápase pokračovat, tak nemůžeme myslet na body,“ dodal zklamaný Truksa.

Vysoké Mýto – Benátky nad Jizerou 4:2 (2:1, 7. Kopřiva, 12. a 68. Hrubý, 62. Wimmer – 36. Štefan, 69. Macek). Rozhodčí: Svoboda. Benátky n. J.: Straka – Komma (74. Mansfeld), Slicho, Kysela, Jimmy, Boček (60. Zoubek), Zabilanský, Štefan, Borovička, Holeček, Macek. Trenér Radim Truksa.


Načítám výsledky …


Načítám tabulku …