Ve 32. minutě se do pokutového území probil Hrdina, na trávník jej nedovoleně stáhl Kotek a hlavní rozhodčí ukázal na penaltový puntík. Hostující kapitán Viktor Šimeček poslal Janocska na druhou stranu a vůbec první střelou v utkání, která směřovala na branku, poslal svůj tým do vedení – 0:1. Do konce první půle střílel ještě hostující Hrdina vysoko nad ochrannou síť. První půle poklidně dospěla ke svému závěru, jediná střela, a to ještě z penalty, která mířila do brankového prostoru, je chabým vysvědčením obou týmů.

Do druhé půle nastoupili domácí živějším dojmem. Hned v první akci byla Jandova střela zblokována Jakubem Šimkem na rohový kop. V 52. minutě už se domácí fotbalisté radovali. Po nepřesnosti ve středu hřiště mířil na Straku Zolotuchin, toho ještě hostující brankář vychytal, na dorážku Petra Jandy už byl ale krátký – 1:1. Vzápětí mohl vrátit hostům vedení Šimeček, jenž hlavičkoval po rohovém kopu, Janocsko ale výtečným zákrokem vytěsnil míč na rohový kop. O další dvě minuty později dostal Kysela míč na Jakuba Šimka, ten přesným pasem vyhledal Koška, který se odpoutal od svého strážce, střílel ale nad branku. V 67. minutě tak přišla branka jako blesk z čistého nebe. Po rozehrané standardní situaci odcentroval do vápna Šimeček, tam si domácí nepohlídali Ondřeje Kommu, který nerušeně hlavou poslal míč k levé tyči – 1:2.

V 81. minutě fauloval kousek za rohem pokutového území Macek. Míč si k zahrávání přímého kopu postavil Petr Janda, jehož střela prošla houfem těl až do benátecké brány – 2:2. Radost domácích fotbalistů měla jepičí život. Prakticky z rozehrání totiž Poříčanští hrubě chybovali, Prejskova přihrávka se od Zdeňky odrazila přímo do běhu Dominiku Koškovi, který obešel vybíhajícího Janocska a vrátil benáteckému týmu vedení – 2:3.

Poříčany – Benátky 2:3

Branky: 52. a 81. Janda – 33. Šimeček, 67. Komma, 82. Košek.