Domácí, srdnatě bojující divizní nováček, si během utkání vypracovali několik střeleckých příležitostí, o vyložené šanci se však mluvit nedá. Trpěliví hosté zasadili po půl hodině hry letohradskému týmu první úder, na nějž ve druhé půli navázali ještě dvěma zásahy a po zásluze přivezli do Benátek všechny body.

Ve 30. minutě se na benátecké střídačce slavilo poprvé. Strasser si nedokázal poradit s Bočkem, kterého neoddělil od míče. Benátecký záložník poslal přesný centr na Peremene Gidion Jimmyho, jenž si dokázal najít prostor mezi letohradskými zkoprnělými obránci a hlavou dostal míč do brány – 0:1. Už ve druhém poločase měl zkušený exligový obránce Jan Kysela zásadní prsty ve druhé brance benáteckého týmu. Jeho nádherný centr z tohoto přímého kopu našel nabíhajícího Martina Borovičku a na benátecké straně se slavilo podruhé.

Poté z rohu Kysela našel dalším výtečným centrem naskakujícího Viktora Šimečka, jenž poslal míč hlavou od břevna za brankovou čáru – 0:3.

Letohrad – Benátky 0:3

Branky: 30. Jimmy, 62. Borovička, 74. Šimeček. Rozhodčí: Rychtár. ŽK: 1:3. Diváci: 120.

Benátky: Straka – Kysela, Borovička, Glöckner, Sudek – J. Šimek (64. O. Šimek), Šimeček, Hrdina (86. Borkovec), Boček (86. Mižič), Macek (76. Zabilanský) – Jimmy (79. Košek).