Všechno podstatné nabídlo utkání až po změně stran. Sotva tři minuty po návratu z kabin otevřel hlavou skóre Milan Macek. Střelecký tahoun mužstva byl také u dalšího stěžejního momentu. V 56. minutě unikal Drahošovi, který mu z pozice posledního bránícího hráče na hranici šestnáctky pomohl na trávník. Následovala červená karta a navíc i penalta. Tou ale Mbah pohrdl a poslal míč těsně mimo.

Domácí to mrzet nemuselo. Pojistku totiž zanedlouho přidal rovněž ze vzduchu Vobořil a malou chvíli po rozehrání znovu rozvlnil síť Macek. Dorážkou přímého kopu Kommy se tak pomstil za další faul a v sezoně si polepšil už na osm gólů. Víc má v soutěži pouze Žitka z Velkých Hamrů.

Marek Volf ještě během utkání v krajském přeboru.
Za Picavu už zase pálí Volf, s Letohradem odstartoval dvanáctiminutovou smršť

Benátky n. J. - Chrudim B 3:0 (0:0)

Branky: 48. a 70. Macek, 68. Vobořil. Rozhodčí: Jakl. ŽK: 30. Komárek – 69. Gregovský. ČK: 56. Drahoš (Chr.). Střely na bránu: 5:2, mimo: 3:5. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 1:6. Fauly: 17:14. Diváci: 120.

Benátky: Dědek – Vobořil, Komma, Šimeček (29. Mbah), Borovička (50. Slicho), Kopa, Zabilanský, Macek (84. Boček), Komárek, Knobloch, Glöckner.

Chrudim: Mach – Gregovský, Sedlák, Dostálek, Holub (79. Musílek), Látal (79. Šindelář), Žalud (74. Zvolánek), Juliš (74. Zrůst), Harušťák, Drahoš, Vácha (79. Češka).