Proti Štěchovicím je dostal do kolen kiks obránce Jakuba Nováka, který Švejdův dlouhý pas přes celé hřiště chtěl hlavou přiťuknout brankáři Bartošovi, jenže jeho hlavička byla příliš slabá a pohotový Pavlík ji špičkou boty dloubl do brány. Picava přitom neměla špatný nástup, z tlaku minuli jen o fous Bernát i hlavou Volf.

Také na inkasovaný gól dokázali domácí hned odpovědět. Jakub Novák našel na penaltové značce Soběslava, toho podrazil Martin Novák a nařízenou penaltu proměnil Tvaroha – 1:1.

V modrobílém dresu byl hodně vidět střední záložník Osvald, jenže jeho ostřelování k cíli nevedlo. Trestný kop mu Kohoutek vyrazil robinzonádou, po přestávce pálil Osvald z 10 metrů těsně vedle a po hezké kombinaci s Petličkou a Petrlákem v 60. minutě vyškraboval opět Kohoutek.

Štěchovice hrály na brejky a jedním ze svých tří rozhodl Woitek. Napoprvé se ustřelil, v závěru nepropálil Bartoše, ale vyšel mu ten prostřední v 77. minutě – hosté odvrátili dobrovický roh, utekli do přečíslení a Urbanův skvělý centr umístil Woitek z voleje do sítě.

Trenér Hejno posiloval střídáními ofenzívu, vyrovnat mohl po Kühnelově centru Tvaroha, ale i jeho volej vytěsnil u tyče Kohoutek a svěřenci Zbyňka Busty si výhru vzít nenechali.

Dobrovice – Štěchovice 1:2

Branky: 24. Tvaroha – 21. Pavlík, 77. Woitek. Rozhodčí: Klupák. ŽK: Miškovský, Volf, Routek – Jakobovský, Lukavský. Diváci: 150. Střely na bránu: 6:4. Rohy: 9:3.

Dobrovice: Bartoš – Novák (58. Kühnel), Soběslav, Routek, Tvaroha – Petlička (60. Valenta), Žaloudek, Osvald, Bernát (69. Sodoma) – Miškovský (58. Petrlák), Volf (82. Žižka).

Štěchovice: Kohoutek – Busta, Švejda, Pavlík, Volešák (86. D. Novák), Štědronský, Batka (89. Hašek), M. Novák (61. Nehoda), Lukavský (71. Urban), Jakobovský, Woitek.