Devatenáctiletý útočník s jedenácti prvoligovými minutami na kontě byl až do stavu 0:4 jediným střelcem utkání. S vylepšování do té doby dvougólového podzimu začal Vojta hned ve druhé minutě. Po chladnokrevném promění úniku tváří v tvář na domácího brankáře dostával dárky od spoluhráčů, kteří servírovali dvakrát do těsné blízkosti prázdné brány. Mezitím si pro zkompletování hattricku vzal těsně před pauzou exekuci penalty po faulu na Vaníčka.

Až v poslední půlhodině se ke slovu dostali i jiní. Domácí Daniel Novák připravil brankáře Šedu o čisté konto. Tečku za podzimem, který juniorka povedeným závěrem vytáhla na desátou příčku, udělal Ladislav Kodad.

Trenér Středočechů Pavel Malura si kromě smrtících brejků pochvaloval i zvládnutí zápasu směrem do defenzivy: „Dokázali jsme vzdorovat nepříjemným centrům soupeře, kterých bylo opravdu hodně. Dopředu se nám dařilo v rychlých brejcích. Výsledek je pro soupeře krutý, rozdíl ve výkonu mezi oběma týmy tak jednoznačný nebyl.“

FK Přepeře – FK Mladá Boleslav B 1:5 (0:3)

Branky: 63. D. Novák - 2., 22., 39. z pen. a 49. Vojta, 78. Kodad. Rozhodčí: Baum. ŽK: Vlk, Dočekal, Pavlata - Vaníček, Coňk. Diváků: 150.

Přepeře: Truksa - Vlk, Dočekal, Tvaroha, Novotný, Pavlata, Rozkovec (72. Habr), Martan (59. Filip), Bulíř, Janošík, Daníček (59. D. Novák).

Boleslav B: Šeda - Rulc, Coňk, Král - Kodad, Vostřel, Žitný (89. König), Vaníček (78. M. Novák) - Peterka (46. Dohalský), Vojta (72. Gregor), Kaulfus.