Po třech porážkách Picava doma udolala Cábelíky

Dobrovice – Černá série dobrovických fotbalistů je u konce. Domácí zvládli těžký zápas proti Královu Dvoru, který je na jaře roznesl pěti góly.

9.11.2018

ČFL: Dobrovice - Dvůr Králové.Foto: Karel Jedlička

V Dobrovici jsou letos pravidlem bleskurychlé góly, teď se ale čekalo až do 25. minuty, kdy nápor domácích vyústí v míč v soupeřově síti: nedůrazně odkopnutý aut vrátil do sítě po zemi Petlička. Trávník patřil Picavě, Bernátovu střelu brankář Krček vyškrábl na roh, Osvald z přímého kopu a Tvaroha z 10 metrů minuli o centimetry. Hostující „Cábelíci“ vystřelili za celý poločas jen jednou na bránu, k jejich smůle na vlastní. Krčka překonal po Bernátově centru jeho spoluhráč Hell – 2:0. Dvě minuty před přestávkou sklepl Soběslav na zadní tyči pro Volfa, který zblízka protrhl střeleckou smůlu a skóroval pošesté v sezóně.

„Po třech porážkách to nebylo jednoduché psychicky, ale kluci dokázali, že do špičky patříme. Šance jsme si vypracovali kombinací, jen jsme měli zvýšit na 4:0,“ konstatoval domácí trenér Petr Hejno. Králodvorskou obranu totiž po přestávce dvakrát prorazil Sodoma – poprvé zakončoval sám, podruhé ještě našel lépe postaveného Bernáta. Obě střely zázračně chytil Krček a vzápětí po zbytečném faulu Volfa na Balšánka snížil z penalty Kraus.

„Soupeř se desítkou dostal do hry, noví lidi to oživili, neměl co ztratit. Góly nebyly systémové chyby, zbytečný faul a pak se brankář srazí s obráncem,“ narážel Petr Hejno na Procházkův kuriózní kontaktní gól do prázdné brány.

Hostům zbývalo na vyrovnání ještě 23 minut, ale v nervózním závěru si už jinou šanci nevytvořili. Dobrovická marodka se rozrůstá a u cukrovaru budou rádi za zimní přestávku. „Vypadli nám už čtyři lidi, Žaloudek má destičky v hlavě, Krystan natažené vazy, zraněni jsou i Novák a Fotr,“ vypočítával kouč Hejno, sám o berlích po operaci achillovy paty.

Dobrovice – Králův Dvůr 3:2

Branky: 25. Petlička, 35. Bernát, 43. Volf – 56. z PK Kraus, 67. Procházka. Rozhodčí: Urban. ŽK: Osvald, Petlička – Bouček, Balšánek. Diváci: 170. Střely na bránu: 8:3. Rohy: 5:1.
Dobrovice: Bartoš – Malý, Routek, Soběslav, Tvaroha – Petlička (72. Kostka), Petrlák, Osvald, Bernát (90.+1 Novák II) – Volf (78. Cigánek), Sodoma (65. Miškovský).

Karel Jedlička

Autor: Redakce

9.11.2018 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Manipulační dělníci ve výrobě 105 Kč Manipulační dělníci ve výrobě Manipulanti. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 105 kč, mzda max. 160 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce:, Řepov č.p. 174, 293 01 Mladá Boleslav 1, , Náplň práce: Zaskladňování palet se vstupním materiálem, zásobování montážní linky, obsluha VZV (oprávnění na řízení VZV podmínkou). Nabízíme: 25 dní dovolené za kalendářní rok, 13. plat, zaměstnanecké akcie, odměny za životní a pracovní výročí, další benefity - poukázky Flexi Pass, příspěvek na stravování, výhodný tarif pro zaměstnance .. Pracoviště: Magna automotive (cz) s.r.o., 293 01 Mladá Boleslav 1. Informace: Lucie Dlasková, +420 778 499 618. Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 16 500 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů) Kuchaři (kromě šéfkuchařů). Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 16500 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Místo výkonu práce:, Jičínská č.p. 1349, Mladá Boleslav III, 293 01 Mladá Boleslav 1, , Prvotní kontakt: tel.: 775 973 863 (po-pá 14-18 hod.) nebo osobně: po předchozí tel. domluvě., , Požadujeme teoretickou a praktickou znalost přípravy pokrmů tradiční čínské kuchyně, čínský jazyk vítán.. Pracoviště: Da cha yuan s.r.o. - pracoviště mb, Jičínská, č.p. 1349, 293 01 Mladá Boleslav 1. Informace: Shulian Lei, +420 775 973 863. Řemeslné práce - Řemeslné práce Svářeč 28 000 Kč Svářeči Svářeč v ochranné atmosféře. Požadované vzdělání: bez vzdělání. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 28000 kč, mzda max. 33000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Směnnost: Třísměnný provoz, Pracovní úvazek: Plný, Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr, Minimální stupeň vzdělání: bez vzdělání, Nabízené výhody:, Ubytování , Podnikové stravování/stravenky, Dovolená navíc, celkem 5 týdnů, , Požadované dovednosti: Zkoušky svařování - elektrickým obloukem v ochranné atmosféře CO2.. Pracoviště: Družstevní závody dražice - strojírna s r.o., 294 71 Benátky nad Jizerou 1. Informace: Martina Šárköziová, . Výroba - Výroba Montážní dělník 20 900 Kč Montážní dělníci mechanických zařízení Operátoři výroby. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20900 kč. Volných pracovních míst: 207. Poznámka: Místo výkonu práce:, Bezděčín č.p. 125, 293 01 Mladá Boleslav 1, , Prvotní kontakt: osobně: každý všední den od 8:00 - 15:00hod., emailem: radka.pilvouskova@faurecia.com nebo telefonicky: 326 215 749, 601 059 629, , Zaměstnanecké výhody: dotované stravování, příspěvek na dopravu, 13. plat.. Pracoviště: Faurecia emissions control technologies, mladá boleslav, s.r.o. - sídlo, 293 01 Mladá Boleslav 1. Informace: Radka Pilvousková, +420 326 215 749,601 059 629.

II. liga západ: Malibu Mladá Boleslav - FK Kladno.
6

Kladno přemázlo růžovou a je v čele druhé ligy!

Radek Štěpánek (vpravo) na golfu.

Český lev na golfu v Boleslavi

Karviná odvolala Nádvorníka. Je to šok, přiznal trenér

Karviná – Překvapivý krok zvolilo v reprezentační přestávce vedení MFK Karviná. V sobotu totiž odvolalo z funkce hlavního trenéra Romana Nádvorníka.

Mladá Boleslav srazila Spartu z čela tabulky

Návrat po reprezentační přestávce hokejistům Sparty nevyšel. V souboji s Mladou Boleslaví, která se nachází na opačném konci tabulky, padla 3:5 a ztratila pozici extraligového lídra. Hattrickem se zaskvěl Michal Vondrka.