Oproti minulému domácímu utkání více než z poloviny obměněná sestava Boleslavi udržela čisté konto sotva dvě minuty. Šlegr byl při dorážce vyražené střely důraznější než hostující zadáci. Dalších gólů se promrzlí diváci dočkali až po změně stran.

Týmu trenéra Malury nevyšel ani nástup do druhé půle. Po necelých šesti minutách inkasoval po učebnicovém prodloužení rohu na zadní tyč. Kop od stejného praporku předcházel i třetímu a čtvrtému gólu v boleslavské síti, byť způsob a střelce domácí vždy obměnili. Hořkou tečku pak přineslo namazání Vopatovi na polovině při rozehrávce.

Z hostů byl asi nejblíže snížení Langhamer, který z trestného kopu mířil za stavu 2:0 do šibenice, ale Měsíček vytáhl skvělý zákrok. Domácí pak vrchovatě naplnili pověstné nedáš, dostaneš.

"Domácí nás předčili ve všech směrech a naprosto zaslouženě zvítězili," stručně konstatoval zklamaný hostující kouč Pavel Malura. "Vysoké a zasloužené vítězství potěšilo nejen kabinu, ale i naše promrzlé skalní fandy," neskrýval radost velvarský trenér Pavel Janeček.

Velvary – Ml. Boleslav B 5:0 (1:0)

Branky: 3. Šlegr, 51. Havránek, 68. Drozda, 80. Rubeš, 87. Vopat. Rozhodčí: Matějček. ŽK: 1:1. Diváci: 110. Boleslav B: Lichtenberg – Jahič, Rulc, Obadal – Zahustel (72. Tichý), Vlk, Hájek (75. Král), Langhamer, Horský (27. Snížek) - Strikovič, Dufek.

ČFL B, 16. kolo: FK Mladá Boleslav B - FC Hradec Králové (0:1)
Výsledkový servis: Jak si o víkendu vedl váš oblíbený fotbalový tým?