Středeční odpoledne patřilo na mladoboleslavské umělce přípravnému zápasu. V něm vyzvala Boleslav, která nastoupila v mixnuté sestavě béčka a dorostu, druholigovou Duklu Praha.

První poločas patřil Boleslavi, která vstřelila zásluhou Gregora a Leitla i dvě branky, i přesto, že šancí v úvodní půli k vidění mnoho nebylo.

Petr Šidlík
Šidlík poprvé promluvil o konci: Chance liga by znamenala existenční problémy

Dukla ale po obrátce zabrala a dokázala zápas dovést k remíze. Na 1:2 snížil z dorážky vlastní střely Artem Kovernikov a tři minuty před koncem se domácí obranou protáhl Kim Seung Bin a zařídil konečnou remízu.

„Z kondičního hlediska to byl výborný zápas. Odehráli jsme devadesát minut s běhavým a mladým soupeřem. Výsledek zase tak dobrý není, na druhou stranu jsme 0:2 prohrávali a dokázali jsme vybojovat alespoň remízu. Výkon místy nebyl ideální, hlavně v první půli mi chyběla kvalita v útočné fázi,“ zhodnotil zápas hostující kouč Bohuslav Pilný.

FK Mladá Boleslav B – Dukla Praha 2:2 (2:0)

Branky: 15. Gregor, 41. Leitl – 68. Kovernikov, 87. Bin.
Boleslav B: Šerák - Pech, Jahič, Bejbl (13. Král), König (63. Brejcha) - Dufek (79. Malý), Dohalský (63. Novák), Coňk, Leitl (79. Novotný) - Langhamer (79. Hájek) - Gregor (63. Buryán).
Dukla: Reichl – Ludvíček, Piroch, Matoušek, Kovernikov, Kozma, Jeřábek, Kozel, Cienciala, Pázler, Šebrle. Střídali: Hodek, Bin.