"Po vyrovnaném úvodu jsme v utkání stále více přebírali iniciativu, začali dobře kombinovat a myslím, že zaslouženě vyhráli," pochvaloval si trenér vítězů Pavel Malura.

Jeho tým podobný výsledek už po těsných předchozích nezdarech potřeboval jako sůl. "Potřebovali jsme se výsledkově chytit. Ani předchozí zápasy jsme neodehráli úplně špatně, ale chyběl takový větší hlad po gólech. Dneska jsme ho měli a hned to bylo vidět."

Trio boleslavských fotbalistů v přípravě na Slavii trénovalo také na FIFĚ
Využije Boleslav aktuální střelecké mizérie pražské Slavie?

Znát v sestavě pak pochopitelně byl Marek Matějovský, který mohl nastoupit vzhledem ke stopce za čtyři žluté karty ve Fortuna lize. "Když má takový hráč chuť nastoupit za béčko, tak je to úžasné. Klukům pomohl nejen na hřišti, ale i v kabině. Už na předzápasovém tréninku bylo na hráčích vidět, že k tomu všichni přistupují jinak," ocenil Malura přítomnost zkušeného špílmachra.

Pochvalná slova měl za odpracovaný zápas i pro další hráče sestavy - mimo jine střelce branek Matyáše Vojtu, ten se trefil znovu po týdnu, kapitána Rulce, či dvougólového náhradníka Maška. "Když je dobrý týmový výkon, a ten byl, vypadnou z toho i zajímavé individuality. Při takové výhře se vám zdá, že hráli dobře všichni," byl spokojený trenér Boleslavi. 

Jan Novák tentokrát nestál v brance Krnska přímo na hřišti, ale v zápise o utkání byl veden jako zdravotník
Zdravotník Krnska dostal červenou po strkanici diváků. Situaci ale spíš hasil

Mladá Boleslav B - Pardubice B 4:0 (1:0)

Branky: 52. a 58. Mašek, 34. z pen. Vojta, 72. Rulc. Rozhodčí: Vojáček. ŽK: 0:1. Diváci: 66.


Načítám výsledky …


Načítám tabulku …