Domácí nasadili čtveřici hráčů širšího kádru ligového áčka a jeden z nich, záložník Žitný, připravil největší šanci zápasu už v 8. minutě Vlčkovi. Ten se vyhnul kličkou exboleslavskému brankáři Halouskovi, jenže z úhlu trefil pouze břevno zívající brány.

Dál už se vše podstatné odehrávalo před boleslavskou bránou. Tu ve skluzu přestřelil v 11. minutě Kubeš, za chvíli se po rohu vymrštil gólman Šerák a fantasticky vytáhl Bínovu dělovku do šibenice. Ve 32. minutě se však po dalším rohu míč odrazil před Adama Bouguetoutu a francouzský útočník neomylně napnul síť.

Také do druhé půle měli domácí svižný vstup, který vyústil v ránu Žitného do brankáře po Stránského uličce do běhu. Na druhé straně z pěkné akce sklepl míč kapitán Glaser Zinhasovićovi, jenž těsně minul.

Šerák si poradil s prudkým volejem střídajícího Rjasky, jenže v 78. minutě ho zaskočil z trestného kopu z 30 metrů další z krajánků Nedžad Zinhasović a zpečetil na 0:2. V nervózním závěru plném faulů se boleslavští mladíci už k žádnému tlaku nedostali a nebodovali poprvé od 8. října.

Mladá Boleslav B – Most 0:2 (0:1)

Branky: 32. Bouguetouta, 78. Zinhasović. Rozhodčí: Nedvěd. ŽK: 3:2. Diváků: 120. Střely na bránu: 2:8. Rohy: 8:7.

Mladá Boleslav B: Šerák – Rulc, Coňk, Leitl – Látal, Alhassan, Stránský, Stránský, Tichý (79. Vostřel) – Žitný (64. Dohalský), Mašek, Vlček (74. Hradec).


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...