Rezerva Bohemky je po šesti kolech bez bodu a vstřelila jediný gól, v Boleslavi ale hrála minimálně vyrovnanou partii. Čisté konto vychytal debutant Jáchym Šerák, kterého v 91. minutě při obrovské šanci střídajícího Begiće zachránilo břevno.

Domácí brankář v prvním poločase kryl Osmančíkovu tutovku po rychlé zasekávačce, vyškrábl zpod břevna Novákův trestný kop a po následném rohu zachránil na čáře před zkušeným Krchem.

Boleslavi se v útoku nedařilo, ale gól do šatny stál za to. Sedmnáctiletý Langhamer, nejčerstvější posila z dorostu Slavie, si kličkou udělal prostor 25 metrů od brány a jeho nádhernou střelu doklepl zblízka sedmým zásahem v sezóně Alessandro Angelozzi. Rozhodčí po ní rovnou foukl poločas.

Také po změně stran zaměstnávaly domácí zadní řady nápadité útoky Klokanů, ale do vyložených šancí už je Boleslaváci nepouštěli. Naopak v 76. minutě vybídl Kulhánek Angelozziho, kterého z úhlu vychytal Kouba. Boleslav sice nezopakovala loňskou kanonádu 8:3 proti témuž soupeři, ale vydřené nejtěsnější vítězství se štěstím uhájila.

Mladá Boleslav B – Bohemians B 1:0 (1:0, 45.+1 Angelozzi). Rozhodčí: Urban. Mladá Boleslav B: Šerák – Douděra (68. Glöckner), Šimek, Kopa, Rudzan – Komárek, Kulhánek – Majer (55. Tvaroh), Langhamer (86. Mašek), Moravčík (55. Alhassan) – Angelozzi (86. Havlina).