Severočeši se zachránili doslova za pět minut dvanáct. Bod jim stačil k předposlední patnácté příčce ve skupině, neboť poslední Benešov prohrál, i v porovnání se Zbuzany, které byly druhé od konce ve skupině A. „Jsme rádi, že se to nakonec povedlo," přiznal místopředseda přepeřského klubu Miroslav Kvapil.

Záchrana byla možná větší dřina, než si leckdo po prosincovém příchodu trenéra Lukáše Jarolíma myslel. „Když jsme za posledních sedm kol nic neuhráli, tak to byly nervy až do konce. Je pravda, že jsme zápasy ztráceli v závěrech, i po penaltách na nás, ale tak jo… Udrželi jsme se. V posledním zápase jsme podali bojovný výkon a potřebný bod uhráli," uvedl Kvapil a přiznal, že když hostující Dohalský dvacet minut před koncem vyrovnal, úplně dobře mu nebylo.

Pro hosty šlo o desátou remízu v sezoně, kterou končí na solidní sedmé příčce.

FK Přepeře – FK Mladá Boleslav B 1:1 (1:0)

Branky: 17. Bulíř - 71. Dohalský. Rozhodčí: Vít. Bez karet. Diváci: 300.

Přepeře: Tkachenko - Janošík, Tvaroha, Nesvadba, Novotný - Pavlata, Okirikpo (64. Knejzlík), Vyčítal (76. Synek), Bulíř - Daniel Novák, Ugwu (89. Habr).

Mladá Boleslav B: Šerák - Rulc, Coňk, Král - Milan Novák, Dohalský (74. Šoufek), Vostřel, Leitl (90. Tichý) - Vlček (82. Hradec), Howard (82. Zahustel), Malý (74. Gregor).


Načítám tabulku ...

Načítám výsledky ...