Střetnutí rezervních týmů pardubického a boleslavského klubu bylo střeleckým festivalem, v němž se více dařilo boleslavským fotbalistům, kteří se po výrazné venkovní výhře posunuli na čtvrtou příčku B skupiny ČFL.

Z devíti gólů rovnou třetinu dal mladoboleslavský kapitán Radek Kopa, dva do pardubické a jeden do vlastní branky. Přestřelku zahájil boleslavský Ewerton proměněním pokutového kopu v 18. minutě. Pardubičtí nejprve ve 26. minutě vyrovnali Kovářem a o dvě minuty později Mužík z pokutového kopu dokonal obrat ve skóre. Boleslavští si však vzali zpět vedení ještě před pauzou. Ve 34. minutě Kopa vyrovnal na 2:2. Další dva boleslavské góly dali ve 40. minutě Túlio a ve 44. minutě opět Kopa. Boleslavští tak vyhráli první poločas rozdílem dvou gólů.

Fotbalové utkání 15. kola FNL mezi FC Vysočina Jihlava a FC Sellier & Bellot Vlašim.
Favorita z Vysočiny nezaskočili

Krátce po přestávce už ve 47. minutě se do střelecké bilance zapsal opět Kopa, tentokrát ovšem nešťastným vlastním gólem a nechtěně snížil boleslavského vedení na 3:4. Od 58. minuty dohrávali Pardubičtí v oslabení, neboť jim rozhodčí Mudra vyloučil Mikera. Boleslavští v přesilovce dvěma góly zvýraznili zasloužené vítězství. V 66. minutě Vejr proměnil pokutový kop, druhý v tomto utkání nařízený proti pardubické brance, a pět minut před koncem skóroval ještě Angelozzi, jenž o tři minuty dříve vystřídal Vejra.

V posledním podzimním kole přivítá Boleslav v sobotu v 10.15 Brozany.

Pardubice B – Boleslav B 3:6

Branky: 26. Kovář, 28. Mužík, 49. vlastní – 34. a 44. Kopa, 18. Ewerton, 40. Túlio, 66. Vejr, 85. Angelozzi. Rozhodčí: Mudra. ŽK: 0 – Anderson. ČK: Miker (P).

Pardubice B: Hrnčíř – Zukal, Sláma, Čihák, Lněnička (56. Pavlas), Kovář (86. Outrata), Mužík, Lee (82. Řezníček), Sokol (72. Park), Kepl (46. Zelenka), Miker.

Boleslav B: Mikulec – Křapka, Král (46. Dohnalík), Glöckner, Křapka, Anderson (70. Rudzan) – Kopa, Ewerton – Alhassan, Komárek (72. Yerkhov), Túlio – Vejr (82. Angelozzi).