Potvrdili to i ve svátečním vloženém kole, kdy podlehli 1:3 Přepeřím. Několik střel do brankáře, vedle i do brankové konstrukce už měli Boleslavští na kontě, když se Severočeši dostali ze své první vážnější akce Hadaščokem do vedení, které po chybě Šimka těsně před půlí ještě zvýraznil Bulíř.

Ve druhém poločase padlo na každé straně po jedné brance z pokutového kopu. Dancák po faulu na Zahustela snížil, v kontaktu se ale oranžoví udrželi sotva pár minut. Nesvadba dal výsledku konečnou podobu. Změnit to mohli především Janošík, kterého ale bravurně vychytal Lichtenberg, a na druhé straně Zahustel. Jeho ráně z úhlu stála v cestě bližší tyč.

FK Mladá Boleslav B - FK Přepeře 1:3 (0:2)

Branky: 53. z pen. Dancák - 16. Hadaščok, 45. Bulíř, 61. z pen. Nesvadba. Rozhodčí: Aubrecht. ŽK: 0:1.

Boleslav B: Lichtenberg - Zahustel, Šimek (66. Bejbl), Smrž (81. Velička), Leitl - Hönig, Dancák (66. Moravčík) - Pech, Lukáš Mašek (66. Majer), Stránský (66. Komárek) - Mužík.

Přepeře: Truksa - Tvaroha (34. Krasnický), Kventsar, Nesvadba, Knejzlík - Martan, Pavlata, Novák, Janošík (84. Elbel) - Bulíř (68. Synek), Hadaščok (68. Finherhut).