Personální agentura se sídlem v Praze patří mezi partnery mladoboleslavské organizace od sezony 2017/2018. Od této chvíle po následující dva roky se posunula do role titulárního partnera a s touto změnou souvisí i změna názvu florbalového týmu. Odteď tedy bude Boleslav hrát jako Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav.

„Cítím, že naše nové generální partnerství se přirozeně propojuje s rozvíjejícími se aktivitami Předvýběr.CZ v našem regionu a jsem rád, že i v této nejisté době jsme se dohodli na víceleté spolupráci. Věřím, že s úspěšnou a rychle rostoucí značkou Předvýběr.CZ se i nám podaří navázat na naši úspěšnost a budeme společně zažívat vítězství a úspěchy,“ uvedl generální manažer Mladé Boleslavi Tomáš Pacák s odkazem na to, že domluvená dvouletá spolupráce obsahuje i doložku o případné další spolupráci.

Spokojenost s nastoleným partnerstvím panuje i na druhé straně. „Pocházím z vesnice, kde veškerá mládež propadla florbalu, a proto je mi blízký. Zažil jsem radost z boleslavského titulu v roce 2018 a vůbec to nevnímám jako klišé, když řeknu, že jsme byli vždy hrdým partnerem klubu. S radostí si vždy v novinách nebo na internetu přečtu, že Bolka zase vyhrála. Příležitost stát se generálním partnerem mě překvapila, zároveň potěšila a nakopla k tomu, abych si řekl: Proč ne? Dotáhli jsme naši dohodu a já se moc těším na další spolupráci s klubem, ve kterém vidím férovost, čistotu a spoustu nadšenců a lidí zapálených do florbalu,“ řekl ředitel Předvýběr.CZ František Boudný.

V rámci tiskovky došlo i na představení nového přípravného turnaje. Akce s názvem ŠKO-ENERGO Cup 2020 proběhne ve dnech 13. až 16. srpna a bude navazovat na tradici předchozích třech sezon, kdy se v Boleslavi hrál turnaj Bohemia Trophy.

Nově představeného poháru se kromě pořádající Bolky zúčastní pražská mužstva Tatranu Střešovice a Bohemians, zahraniční florbal bude reprezentovat úspěšný švýcarský celek Floorball Köniz. Hrát se bude formátem „každý proti každému“.

„Vzhledem ke komplikované situaci ve světě nebylo snadné udržet špičkový standard a mezinárodní status a o to víc jsem rád, že se nám to povedlo,“ pochvaluje si Tomáš Pacák obsazení turnaje.

„Prakticky od března, kdy předčasně skončila minulá sezona, náš superligový tým nehrál zápasy v nejsilnějším složení, takže jsme ve velkém očekávání, jaké budou naše výkony. Jsme rádi, že si můžeme zahrát v domácím prostředí, fanoušci mají ideální příležitost vidět nás proti kvalitním soupeřům,“ říká trenér boleslavského A týmu Petr Novotný.

Výsledek zápasu FbŠ Bohemians – Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav se počítá také do vrcholové části Poháru Českého florbalu. Mladoboleslavský tým, který obhajuje celkové prvenství, v základní skupině nastoupí ještě proti prvoligovým Kanonýrům Kladno a superligovým Black Angels.

Superligová sezona začíná o víkendu 12. a 13. září. Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav v prvním kole nastoupí v Pardubicích.