Střelecky nejúspěšnější byla dvojice Ronald Gašparík - Milan Tomašík. Slovenský kanonýr zavěsil čtyřikrát, druhý jmenovaný zkompletoval hattrick. Trenér Joonas Naava do sestavy nasadil hned šest juniorů. Jakub Šourek debut ozdobil brankou. Brankář Tomáš Týc držel čisté konto až do 43. minuty, než ho sokolové překonali dvakrát v rychlém sledu.

Fotbalisté FK Mladá Boleslav B v přípravném utkání s SK Benátky
Obrazem: Juniorka Boleslavi má další divizní skalp, v přípravě zdolala Benátky

„Předvedli jsme několik velice dobrých momentů, ale viděl jsem tam také dva horší momenty. Ve druhé třetině jsem si musel vzít time-out, abych trochu nakopl mančaft a probudil ho. Jsem rád za famózní debut Jakuba Šourka, který nám ve třetí třetině přinesl mnoho energie,“ řekl k utkání trenér Boleslavi Joonas Naava.

Sestřih utkání:

Zdroj: Youtube

Brankář Tomáš Týc litoval promarněné šance na čisté konto. „Mrzí mě, že mi utekla nula, protože bych byl společně s Jurcem jediný, kdo má čisté konto v této superligové sezoně,“ zmínil a přeladil zároveň rovnou na další zápas, ve kterém jeho tým jako aktuální lídr vyzve v pondělí 29. ledna před kamerami ČT Sport třetí celek tabulky. „Devatenáct gólů je super příprava na Vítkovice,“ řekl.