Erotický podnik Naughty Harbor se stal prvním samoobslužným erotickým privátem v České republice.  Jelikož zájem ze strany zákazníků byl i během koronavirové krize velký, rozhodl se majitel Patrik Duda netradiční privát znovu otevřít. Ovšem za zcela nových podmínek.

Zdroj: Naughty Harbor

Nově si zájemce může zvolit službu takzvané bezkontaktní rezervace. Ta mu garantuje, že se během návštěvy privátu nepotká ani s obsluhou ani s jiným klientem. "Veškeré prostory podniku jsou pravidelně dezinfikovány a hygiena erotických pomůcek a realistických panen Sex Dolls je tradičně na nejvyšší možné úrovni," říká Duda.

V Praze otevírá první centrum virtuální erotiky ve střední Evropě.
VIDEO: Striptýz prsaté blondýnky? Praha má centrum virtuální erotiky

Bezkontaktní rezervace je podle něj rychlá a snadná. Zákazník předem obdrží podrobné instrukce o jím zvolené službě. Ve chvíli, kdy dorazí na privát, zavolá na uvedené číslo a po telefonu je odpovědnou osobou uveden do pokoje. 

Tam má připravené high-tech erotické pomůcky včetně dostatečné zásoby dezinfekce. Platba za služby probíhá většinou dopředu a online. Zůstává však zachovaná i možnost vložit hotovost do připravené kasy na recepci při odchodu.

Silikonová "kněžka lásky" Rebecca v pražském nevěstinci.
Přípustná nevěra? V Praze otevírá první nevěstinec se silikonovými pannami

Ve světle celosvětové pandemie se mění pohled i na erotické služby. Přestože nejstarší řemeslo na světě z povrchu země nejspíš jen tak nezmizí, dostávají se do popředí zájemců o placené sexuální a erotické služby ty nejmodernější erotické pomůcky, jako jsou masturbátory, silikonové panny nebo sexuální roboti a také virtuální realita.

„Naším cílem je nabídnout každému zákazníkovi komplexní erotický zážitek ve virtuální realitě. Jako první jsme spojili moderní pomůcky pro virtuální realitu, nejlepší VR erotické hry a high-tech erotické pomůcky,” říká iniciátor projektu.

Prostituce. Ilustrační snímek
Země neřestí. Za prostitutky se v Česku loni utratilo šest miliard