V kategorii Mladší žákyně I (2014–2013) vybojovaly Ema Bodláková a Johana Kadeřábková 12. místo z celkového počtu 16 týmů. Pro Johanku to byly teprve druhé závody v životě a navíc soutěžila ve vyšší kategorii než by správně měla a sestavy zvládla moc krásně. 
 
V kategorii Mladší žákyně II (2012–2011) závodilo hned 17 dvojic. Barbora Příhodová a Adéla Jačková společné sestavy trénovaly pouze dvakrát a i přes to obdržely třetí nejvyšší známku na lavičkách a celkově se umístily na fantastickém, leč nepopulárním 4. místě. Ema Šturmová a Klára Čížková zářily především na prostných kde získaly nejvyšší známku ve své kategorii a společně vybojovaly 2. místo! 
 
Starší děvčata, která si závod přijela především užít, závodila v kategorii Starší žákyně IV, kde byla konkurence hned 18 týmů. Markéta Baxant a Sofie Klabanová se umístily na výborném 6. místě a Nikol Zavacká s Magdalenou Zámostnou předvedly nejlepší sestavu na kladině ve své kategorii. Štěstí jim ale nebylo úplně nakloněno a i když měly s dvojicí na třetím místě shodný počet o "vítězi" rozhoduje známka na prostných a tak holky skončily těsně pod stupni vítězů.

Týnecké tandemyTýnecké tandemyZdroj: Kamila Heřmanová

Naše dorostenky Lucie Kotíková s Agátou Vyskočilovou své sestavy ušily opravdu horkou jehlou těsně před závodem, který si ale přijely především užít se svými kamarádkami z jiných oddílů - což se vydařilo naprosto skvěle. Jejich výkony nebyly hvězdné, ale na páté místo to stačilo.
 
Zlatým hřebem byl závod Zlatých tandemů - dvojice ve které cvičí vždy jeden dospělý a dítě. K vidění byly nejen trenérky se svými svěřenkyněmi, ale i rodiče se svými ratolestmi. Podívaná to byla opravdu nádherná, zábavná a dojemná v jednom. A protože každý oddíl musí povinně alespoň jeden takový tandem přihlásit měly jsme i my v této kategorii zastoupení. Veronika Šonová s trenérkou Kamilou závodily mezi dalšími patnácti dvojicemi. Obě sestavy se jim vydařily na výbornou a mezi všemi zlatými tandemy se staly těmi nejzlatějšími!

Autor: Kamila Heřmanová