Vtípečky se zelím navazují na svoji březnovou show v pražském Mopra Lounge Baru, kde předváděly stand up v obklopení oblaků z vodních dýmek. Stejný koncept tentokrát zopakují v Mladé Boleslavi, kde zavítají do podniku Black&Wood Lounge.

„Pohoda u vodních dýmek spojená s poslechem těch nejlepších vtipů, které naši vystupující dali dohromady za poslední dobu, fungovala v Praze na výbornou. Proto jsme se rozhodli tento koncept zopakovat také v Mladé Boleslavi, kde jsme vystupovali i v minulosti. S dýmkami to však letos bude poprvé,“ řekl jeden z vystupujících Aleš Pitrmoc.

Krom něj ve čtvrtek 22. června od 19 hodin diváky pobaví také další mladoboleslavský komik Pavel Hrdlička. Sestavu pak doplní Ondřej Cabal, Martin Černý, Lukáš Tomčal, Jiří Štraub a Marek Vobořil. Vystupující zvou na show také v krátké videopozvánce na Instagramu.

Komediální skupinu Vtípečky se zelím založili v roce 2022 Ondřej Cabal a Aleš Pitrmoc. Jejím cílem je shromažďovat začínající komiky a kolektivně rozvíjet řemeslo stand upu. V tom jim pomáhají také známí a zkušení komici Jiří Jakima a Tigran Hovakimyan.

| Video: Youtube

Ondřej Cabal, Aleš Pitrmoc