Písničkář, autor a producent Slávek Maděra oslovil kytaristu Adama Pavlíčka ke spolupráci na emotivním, hudebně dramatickém projektu výjimečného předvánočního koncertu s prostým názvem Adam Pavlíček & Slávek Maděra | Adventní.

Zdroj: Youtube

Protagonisté večera svými hudebními výkony doplní poutavé vyprávění o tradičních českých Vánocích, doplněné osobními vzpomínkami a převyprávěnými příběhy jejich blízkých přátel. Diváci se dozví o mnohých, mýtů zbavených zvycích i o tom, jak tyto tradice vznikaly. Svým obsahem i formou se pokusí vytvořit magickou atmosféru večera.

Pozvánka na adventní koncert Adama Pavlíčka a Slávka Maděry v Městském paláci Templ v Mladé Boleslavi.Pozvánka na vánoční komponovaný program Adama Pavlíčka a Slávka Maděry v Městském paláci Templ v Mladé Boleslavi.Zdroj: se svolením Aleny Nastoupilové

V případě Slávka Maděry je to po jeho předchozích projektech Holky na tahu s Bárou Štěpánovou, Bohemian Guitar Fingers, Kluci v tahu (…to když jsou Holky na tahu) a Votevříno!!! další dramaturgicky zajímavý projekt.

Zdroj: Youtube
Tradiční vánoční trhy na Staroměstském náměstí v Praze oživilo vystoupení mnichovohradišťského pěveckého sboru Zvonky.
Zvonky se vrátily na Staroměstské náměstí. Hodina zpívání jim utekla jako voda

Vánoční poutákVánoce, Vánoce přicházejí…Zdroj: Redakce

Vaše příspěvky můžete posílat na email vanoce@denik.cz, příspěvek doplňte prosím o vaše celé jméno a uveďte minimálně okres, odkud jste. Děkujeme!