V celkem 762 utkáních bojovalo 395 judistů ze 123 oddílů. Mladou Boleslav zastupovala ještě Kateřina Ondrášková (-57 kg), které se ale nepodařilo navázat na loňský bronz a smolně vypadla hned v prvním kole.

Mistrovství ČR mladšího dorostu

V neděli 5. listopadu pokračovalo v Ostravě Mistrovství České republiky mladšího dorostu. V 524 zápasech se představilo 273 judistů z 92 oddílů.

Z mladoboleslavské výpravy měl nejblíže k medailovým pozicím Hynek Švec (-55 kg). První a druhé vyřazovací kolo zvládl výborně, ale ve třetím kole v prodloužení podlehl borci z Brna. Pak ho čekaly dvě kola oprav, která mu vzala hodně sil a ty mu pak chyběly v boji o bronz, když v prodloužení nestačil na soupeře z USK Praha a skončil na pátém místě.

Ve stejný den startovala z Mladé Boleslavi ještě Laura Pošmurná, která v prvním kole prohrála se zkušenou závodnicí z SK Kaplice.

Mistrovství Evropy seniorů

Českou republiku na evropském šampionátu seniorů ve Francii reprezentoval v sobotu 4. listopadu Adam Kopecký (-81 kg). Zařadil se tak mezi 386 judistů ze 46 států. Mladoboleslavský borec hned v prvním kole podlehl bronzovému medailistovi Dominicu Resselovi, třicetiletému reprezentantovi Německa, jemuž patří 39. místo ve světovém žebříčku.