V kategorii U14 se nejlépe prosadil Aleksandr Hryniak (-50 kg), postoupil ze druhého místa v tabulce, ale v boji o třetí místo prohrál a obsadil 5. příčku. Karolína Roučková a Marek Dudek skončily bez vyhraného zápasu.

V kategorii U16 ani jednou nezaváhal a zlato vybojoval Hynek Švec (-55 kg), Laura Pošmurná (-48 kg) obsadila 3. místo, Jakub Havel (-66 kg) nepostoupil z vyřazovacích tabulek do dalších bojů.

V kategorii U10 všechny zápasy ukončil a zlato si odvezl Lukáš Vodička (-35 kg), Marcus Fialkovský (-34 kg) obsadil 3. pozici.

V kategorii U12 Jakub Bednář (-46 kg) suverénně postoupil z vyřazovací tabulky, v semifinále vyhrál po těžkém boji až v prodloužení, ve finále pak soupeři podlehl a vybojoval stříbro. Matyáš Mařan (-38 kg) zvítězil v jednom zápase vyřazovací tabulky, ale to na postup nestačilo. Jan Ondrášek (-55 kg) skupinu vyhrál dvěmi vítězstvími, v boji o finále však podlehl a bral 3. místo.

Jan Brunner (+73 kg) startoval na 42. ročníku Velké ceny Dačic, kde v kategorii U14 vybojoval zlato.

Velké díky patří nejen závodníkům za skvělé výkony v bojích, ale i trenérům za přípravu a vedení na závodech a rodičům za podporu.