Z boleslavských závodníků se v sobotu 9. září nejlépe dařilo Janu Brunnerovi v kategorii U14 (+73 kg), který prošel hladce vyřazovacími koly, v semifinále porazil borce z Domažlic. V napínavém finálovém boji podlehl maďarskému reprezentantovi, a vybojoval tak fantastické stříbro.

Polabská liga v Novém Bydžově - 1. místo: Hynek Švec (Mladá Boleslav).
Judistický podzim vykoply dvě zlaté medaile v Polabské lize v Novém Bydžově

V kategorii U18 nastoupil Jan Bauer (-73 kg), který se také pral výborně a oba své zápasy dotáhl do golden score, ovšem nakonec se svými soupeři prohrál. Teprve mladší dorostenec Hynek Švec (-55 kg) si vyzkoušel vyšší kategorii U18, ale v obou zápasech podlehl maďarským reprezentantům.

Zdroj: Youtube

V neděli 10. září Hynek Švec startoval ve své věkové kategorii U16, kde se mu dařilo o poznání lépe. V jednotlivých kolech postupně porazil borce z Ostravy, z Poběžovic, maďarského reprezentanta a rakouského zápasníka. V semifinále v prodloužení podlehl protivníkovi z Teplic a v boji o třetí místo nestačil na brněnského judistu. Nakonec z toho bylo vynikající páté místo a cenné body do ranking listu na postup na republikové mistrovství.