Sobotního tenisového turnaje rodičů a dětí pořádaného tenisovým trenérem Martinem Marouškem se zúčastnilo 27 hráčů, minitenis hrálo 8 dětí od 5 do 8 let. Mezi nimi si první místo vybojoval Jakub Srba, druhé Adam Preissler a třetí Simona Mináriková.

Turnaj rodičů a dětí vyhrála Romana Martincová s David Miškou, druhé místo obsadili Veronika Lhotová a Pavlína Pagačová, a na třetím místě skončili Adéla Říhová a Lukáš Čvančara.

Během turnaje i za celý den se vystřídali jiní malí návštěvníci na skákacím hradě i dalších atrakcích. V neděli pak sportovní víkend pokračoval soutěžemi na zručnost, rychlost a obratnost pro děti i dospělé, které pořádali tenisový trenér Martin Maroušek a SA Kolomuty společně s Obecním úřadem Kolomuty. Odpoledne pak skončilo opékáním buřtů.

Autor: Petr Linhart