Na Polabské lize v Kolíně rozhodoval mimo jiné Jan Bauer rozhodčí 3. třídy. Boleslavští vybojovali několik medailí.

U12, -44 kg: Alžběta Rejnková „přejela“ obě soupeřky a zaslouženě brala zlato

U12, -55 kg: Honza Ondrášek nastoupil celkem čtyřikrát, z toho třikrát vítězně, a odvezl si stříbro

U14, -60 kg: Saša Hryniak s přehledem ukončil tři postupová utkání během několika vteřin a dostal se do finále. Tam si soupeř počkal na jeho zaváhání a Saša se musel spokojit se stříbrem za celkově pěkný výkon.

close Hynek Švec, Lukáš Král a Matěj Kopecký v Kralupech nad Vltavou info Zdroj: se svolením Miroslava Staňka zoom_in Hynek Švec, Lukáš Král a Matěj Kopecký v Kralupech nad Vltavou

U14, -55 kg: Kuba Bednář se stále nemůže najít s optimální formou a taktikou boje, třikrát prohrál a do medailových bojů nezasáhl.

U16, -52 kg: Laura Pošmurná měla ve skupině dvě soupeřky a vzájemné zápasy všech skončily shodným počtem výher a bodů, o medailích tedy rozhodlo „rozvážení“ a Lauře připadlo stříbro

U16, -50 kg: Marek Dudek měl ve skupině dva těžké a zkušené soupeře, šli jsme tedy do bojů s cílem se poprat a potrápit je, což se v jednom případě i povedlo. Výhra z toho sice nebyla, ale bronzová medaile ano.

Adam Kopecký podpořil klub Hranic na Moravě ve druhém kole extra ligy třemi výhrami.

close Závody v Kolíně - Jan Ondrášek  získal druhé místo info Zdroj: se svolením Miroslava Staňka zoom_in Závody v Kolíně - Jan Ondrášek získal druhé místo

Hynek Švec, Matěj Kopecký a Lukáš Král bojovali v 1. lize za barvy Kralup nad Vltavou, kterou dohromady podpořili 7 výhrami.

U15 Jan Brunner +73kg bojoval v Polsku na poháru nadějí, kde vyhojoval fantastické třetí místo, když nestačil ve druhém kole na domácího reprezentanta, který ho udržel na zemi a poslal do bojů o bronz. Ostatní zápasy vyhrál Honza osobní technikou Tomoe-Nage.

Děkujeme všem bojovníkům, trenérům a rodičům za vynikající reprezentaci mladoboleslavského oddílů. Takhle se rodí hvězdy z potu a dřiny na tréninku a bojů na soutěžích.