Jak je zvykem, tak i v tomto představení herci vtahují děti do děje. „Nechceme, aby děti v hledišti seděly jako pecky. My víme, že je to nuda někde hodinu sedět a udržet pozornost. Jsme proto vždy moc rádi, když se děti do představení také zapojují,“ pochvaluje si herečka Mlada Farská, která bude v neděli hrát mlynářku.

Hlavní roli Elišky ztvární talentovaná Irenka Lee. „I když už je to několikátá repríza, mám pořád trému. Režisér David mi říká, že to je ale dobře, protože je vidět, že mi na mém výkonu záleží. A má pravdu, moc mě to baví, hlavně scény, kde zpívám,“ usmívala se mladá herečka.

Vstupenky jsou stále v prodeji na stránkách Divadla Star a budou k dispozici i na místě v den konání představení. Vstupné pro děti činí 150 korun, dospělí zaplatí 170 korun.

Princezna ze mlýna v podání divadla Star

Divadelní spolek Star nastudoval pohádku Princezna ze mlýna na motivy pohádky Princezna ze mlejna od režiséra Zdeňka Trošky. Diváci se mohou těšit na roztržitého čerta, milého vodníka, čarodějnici, Elišku, Jindřicha a třeba na hodného mlynáře.

Režie: David Kastl. Hrají: Irena Lee, Julia Morkov, Iva Džavan, Jan Fuchs, David Kastl, Michael Džavan, Patrik Šebek.