K závodu nastoupilo celkem 32 závodníků, přičemž nejmladším závodníkem byl stále veselý Vojtěch Dufek.

V nejvíce zastoupené kategorií žáků vyhrál místní Marek Hlaváč s 4630 ulovenými gramy ryb, kterého jen těsně následoval Jakub Sekáč s 4030 gramy, kterému se povedlo ulovit nádherného tlouště 50+, třetí místo v kategorii žáků vybojoval Viktor Nitsche s 2660 gramy.

Kategorii začátečníků vyhrál Ondřej Ženíšek s 1120 gramy, druhé místo obsadil Jakub Šelbický a třetí místo Stanislav Starý.

Nejlepším juniorem byl Jiří Chromčák s ulovenými 3700 gramy, kterého následoval na místě druhém Petr Linhart a na místě třetím Eduard Suchý.

V žákyních své zkušenosti zúročila a vyhrála Barbora Ponocná s ulovenými 740 gramy, druhé místo obsadila Stela Volprechtová a třetí místo obsadila Markéta Hlaváčová.

Závod proběhl ve velmi přátelském duchu, kdy se někteří aktéři dokonce přiznali, že nepřišli ani tak závodit, jako pobýt se svými kamarády z kroužku u vody, ale na druhou stranu byli u většiny soutěživých rybářů vidět velmi pěkné výkony, na které celý den dohlížel předseda Středočeského územního svazu ČRS pan Dušan Hýbner.

Za organizaci jako každý rok patří díky místní organizaci ČRS Mladá Boleslav v čele s ředitelem závodu panem Janem Linhartem, za podporu závodu patří pochvala tradičním partnerům podobných akcí jako jsou rybářské potřeby Křepelka, rybářské potřeby paní Malíkové, DDM Mladá Boleslav, Středočeský územní svaz ČRS a v neposlední řadě městu Mladá Boleslav, které na místě reprezentovali pánové Jiří Bouška a Stanislav Starý.

Na místě se účastníci soutěže dozvěděli informace o možném zápisu do místního rybářského kroužku organizovaného pod DDM Mladá Boleslav, který bude zahájen v následujícím týdnu.

Autor: Oto Hlaváč

Děkujeme panu Hlaváčovi za poskytnuté fotografie i článek, gratulujeme všem úspěšným závodníkům a těm méně úspěšným přejeme více štěstí v příštím klání.