Kongres spojuje ty, kdo se věnují a zajímají o zdraví – je pro všechny, pro odbornou i laickou veřejnost.Kongres bude v 3D interaktivním prostředí a umožní vzájemnou komunikaci účastníků kongresu nejen pomocí chatu, ale i videohovorů. Budete moci vstoupit do unikátního online prostoru, vybírat si, s kým se chcete setkat. Ve třech sálech se můžete zúčastnit hlavního programu, který bude simultánně tlumočen v angličtině, němčině a češtině, diskutovat v meeting roomu, navštívit virtuální stánky.

„Mám velkou radost, že nás čeká již druhý ročník, který i letos přinese řadu mimořádných odbornýchpříspěvků z oblasti TCIM, a to v unikátním interaktivním 3D prostředí, které mohou zájemci navštívit zcelazdarma,“ řekl na úvod Tomáš Pfeiffer, ředitel Institutu pro TCIM, který je pořadatelem kongresu.

Akce si také klade za cíl uvést Platformu 2020 Praha do plného provozu. „Jedná se o celosvětovou informačnídatabázi, která usnadní výměnu informací v oblasti TCIM a v neposlední řadě se bude podílet na vytvářeníbezpečného prostoru pro komunikaci s medicínou EBM,“ upřesnil Tomáš Pfeiffer. Platforma obsahuje různésekce, např. Knihovna, Věda a výzkum, Vzdělávání, Legislativa a další.

Můžete se přihlásit jako návštěvník, aktivní účastník, nebo vystavovatelna: www.mkz2021praha.czDíky registraci se dostanete bezplatně do celého kongresového prostředí a můžete navštívit: - tři kongresové sály (bude tlumočeno do CZ, AJ, NJ)- posterové prezentace aktivních účastníků kongresu - zajímavé budou i výstavní stánky, kde najdete užitečné informace. Můžete on-line živě kontaktovat vystavovatele, stahovat si materiály, prohlédnout si produkty, sledovat nahraná videa.Po skončení akce můžete navštívit tento kongres v plně interaktivní 3D formě další 3 měsíce.Na kongresu vystoupí významné mezinárodní osobnosti z oblasti oborů TCIM (tradiční, komplementární a integrativní medicíny (dříve CAM).

Z členů předsednictva kongresu je to  z České republiky například paní prof. RNDr. Anna Strunecká, DrSc. – pedagog, spisovatelka, Mgr. Jiří Čehovský – homeopat, zakladatel Autopatie, Mgr. Miloslava Rutová – facilitátorka, terapeutka Kineziologie One Brain, poslankyně Parlamentu ČR, Tomáš Pfeiffer – filosof, biotronik, ředitel profesní komory Sanátor. Z mezinárodních zástupců např. Bhaswati Bhattacharya, MPH, MD, Ph.D. (USA) – Cornell University, Nora Laubstein (Německo) – prezidentka ANME, prof. Dr. Madan Thangavelu (Velká Británie) – generální tajemník a vedoucí výzkumu Evropské asociace pro ájurvédu, genomový biolog, Stephan Hein (Velká Británie) odborník na holistické zdraví a tělesnou a duševní pohodu, Dr. Peter Kath (Německo) – prezident EUAAT.

Více informací najdou zájemci na webových stránkách.

Karel Vasiliev

Institut pro TCIM, z.ú.