„Se svým vozem můžete odstartovat do rychlostní zkoušky na autodromu v Sosnové u České Lípy v podobě, jak ji absolvují posádky rally. Tyto jízdy můžete uskutečnit v sobotu 13. července odpoledne a budou plně bezpečnostně zajištěny. Cena jedné jízdy je stanovena na 990 korun, při zadání slevového kódu vyjde na 690 korun,“ přibližuje atraktivní svezení ředitel Bohemia rally Mladá Boleslav 2024 Petr Pavlát.

Pro porovnání vašich výkonů budou k dispozici časy soutěžních posádek. Vozy, se kterými budete moci odstartovat, mohou být buď sériové určené pro běžný silniční provoz nebo i upravené závodní speciály. Povinná je ochranná přilba a bezpečnostní pásy. Vaše řidičské umění bude tedy v přímé konfrontaci s ikonami rally u nás.

Start Rally Bohemia 2023 v Mladé Boleslavi. | Video: Michal Bílek

Výsledky klání budou zveřejněny na webu pořadatele.Přesně stanovené časy pro tyto jízdy jsou v sobotu 13. července od 15.00 do 15.30, druhá série pak od 15.30 do 16 hodin. Budou uvedeny i na webu soutěže. V každé sérii odstartuje deset vozů.

Připravujeme rovněž předprodej vstupenek na vstup do areálu v Sosnové na supererzetu, která bude součástí první etapy v sobotu 13. července. Podrobnosti a možnost objednání se objeví na webu Bohemia Rally Mladá Boleslav. Vstupenky najdete na webových stránkách soutěže zde.

Přípravy soutěže, která se uskuteční ve dnech 13. a 14. července, probíhají podle harmonogramu za velké podpory generálního partnera města Mladá Boleslav.