V kategorii dívek narozených v letech 2012 a 2013 to byly Klára Čížková a Adéla Jačková, které v konkurenci 42 závodnic předvedly jedny z nejlepších sestav na hrazdě. V celkovém pořadí skončila Klára Čížková sedmá a Adéla Jačková se umístila přesně v polovině startovního pole, tedy na 21. příčce. V konkurenci družstev se děvčatům zadařilo a společně s Marií Carbochovou z Dobříše a Sárou Hanachi z Berouna vybojovaly bronz.

Další dvojicí benáteckých závodnic byly dorostenky (ročník narození 2005 až 2007) Lucie Kotíková a Magdalena Zámostná. Ty se v letošní hodně nabité konkurenci neztratily a mezi třiatřiceti závodnicemi vybojovala Magdalena Zámostná skvělé desáté místo, Lucie Kotíková skončila osmnáctá. K vidění byly přemety na kladinách i salta na přeskoku. Středočeské družstvo obsadilo pátou pozici.

Poslední zástupkyní Benátek nad Jizerou byla Kamila Heřmanová mezi ženami. Zkušená gymnastka vystoupila s jistotou, na třech ze čtyř nářadí obdržela nejvyšší známku z celého stratovního pole a s dvoubodovým náskokem se stala mistryní České republiky! Středočešky se v této kategorii ukázaly jako bezkonkurenčně nejlepší a družstvo ve složení Jana Valentová a Lucie Havránková z Týnce nad Sázavou, Tereza Dvořáková z Bělé pod Bezdězem a již zmíněná Kamila Heřmanová zvítězilo s neuvěřitelným náskokem devíti bodů.