Bělou projdou maškary
KDY:
7. března, 14:00
KDE: Masarykovo náměstí, Bělá pod Bezdězem
ZA KOLIK: Zdarma

Maškary projdou za doprovodu kapely BDO pravidelnou obchůzku městem se zastávkou u radnice, České brány a parkoviště u Atmosu. Končit bude trasa stejně jako v předešlých letech v místní sokolovně, kde maškary přivítá dvouhodinový hudební program a kapela Old Country band, při které se všichni mohou vyřádit na tanečním parketu.

Ženy se mohou poučit o svém zdraví
KDY:
8. března, 10:00
KDE: Letecké muzeum Metoděje Vlacha, Mladá Boleslav
ZA KOLIK: Zdarma

Klaudiánova nemocnice, ZPŠ a Škoda Auto pořádají osvětový program zaměřený na ženy a jejich zdraví. Během celého dne bude možnost poslechnout si nejrůznější zajímavé přednášky, zhlédnout módní přehlídku a v rámci doprovodného programu podstoupit například měření tlaku.

Děti pobaví Rozpustilý kabaret
KDY:
7. března, 15.00
KDE: Městské divadlo Mnichovo Hradiště
ZA KOLIK: 80 Kč

Děti uvidí tři příběhy, které napsal moudrý Ezop ve starém Řecku už v 6. století před naším letopočtem, bajky Liška a vrána, Mravenci a kobylka a Osel a jeho stín. Úžasné jsou tím, že jsou aktuální dodnes a jejich moudrost je nadčasová. Na postavách zvířátek se děti poučí, jak jednat v nečekané situaci a na konci příběhu dostanou vtipné poučení.

Ženy si užijí oslavu svého dne
KDY:
8. března, 18:00
KDE: Kino Mnichovo Hradiště
ZA KOLIK: Zdarma

Jako každoročně zve vedení města všechny ženy a dívky zdarma na oblíbenou českou komedii Jiřího Vejdělka Poslední aristokratka. Rodilý Newyorčan Frank získá díky svým šlechtickým předkům dávné rodové sídlo, zámek Kostka. Potomek emigrantů se tak po více než čtyřiceti letech chystá s dcerou Marií a temperamentní ženou Vivien na velký návrat do Čech.

Staročeský bál roztančí Dům kultury
KDY:
7. března, 20:00
KDE: Dům kultury, Mladá Boleslav
ZA KOLIK: 350 Kč

V. Župa pana Václava Budovce z Budova zve na již 4. Staročeský bál. K tanci a poslechu budou hrát Levou rukou Band, předtančení zajistí mladoboleslavská taneční skupina Jazz Dance a provádět celým večer bude Zdeněk Kaňka. Připravena je také bohatá tombola.