Kruhová křižovatka poblíž Intersparu vMladé Boleslavi se stala dějištěm další dopravní nehody. Řidič osobního vozidla Škoda Felicia Combi jel ve směru od Jičína do Mladé Boleslavi. Místo odbočení vpravo ale jel rovně. Přitom převálcoval dopravní značku, která upozorňuje na zatáčku. Tu vozidlo povalilo a skončilo vpříkopu. Takhle tam zůstalo stát až do sobotního poledne. Podle dostupných informací bylo vozidlo krátce po poledni vytaženo.
Havarovaného vozidla si během soboty mohly všimnout stovky projíždějících řidičů. „Koupím. Odtah i převod zajistím,“ tak právě tento vzkaz stelefonním číslem se krátce po nehodě objevil za stěračem havarovaného vozidla. „Zatím se mi ale majitel neozval,“ řekl krátce po poledni Radim Hložek, který chtěl vozidlo koupit. Podle jeho slov se o koupi havarovaných vozidel pokoušel několikrát. „Někdy se to koupit podaří,“ uvedl.
Během soboty také došlo kdopravní nehodě v Husově ulici vMladé Boleslavi. Jedna zobyvatelek domu si všimla, že vbrzkých ranních hodinách tam do popelnice narazilo vozidlo sněkolika mladíky. Zastavili opodál a připravovali se na rychlý odjezd od nehody. Hlídka městské policie ale na místě zjistila jednoho mladíka. „Tvrdil, že vozidlo řídil jeho otec a ten jel údajně nehodu nahlásit na policii. Operační důstojník ale vzápětí zjistil, že žádná nehoda nebyla policii hlášena. Mladík navíc nebyl držitelem řidičského oprávnění a byl pod vlivem alkoholu,“ uvedli strážníci městské policie. Případ si proto převzala kdořešení mladoboleslavská policie.