Mladoboleslavští policisté znovu pátrají po patnáctileté svěřenkyni Dětského domova v Horním Krnsku Zdeňce Lebrové. Nejde přitom o první případ, kdy se tato dívka nevrátila zpět do dětského domova. Naposledy odešla patnáctiletá svěřenkyně minulý týden ve středu. Dosud se ale nevrátila a nikdo ani neví, kde se mladá dívka v současné době pohybuje. „Zároveň o sobě nepodala žádnou zprávu,“ uvedl k případu tiskový mluvčí mladoboleslavské policie Ladislav Mareš.

Hledaná dívka vyhlíží na věk asi 16 let. „Je asi 168 až 170 cm vysoká, má štíhlou postavu, tmavé černohnědé vlasy na ramena a hnědé oči. Při odchodu z dětského domova byla oblečena do modrých kraťasů nad kolena, podkolenek a zimní bundy s hnědým kožíškem do pasu,“ popsal hledanou dívku tiskový mluvčí policie Mareš.

Jakékoli informace k pohřešované Zdeňce Lebrové můžete podat osobně nebo telefonicky na Okresním ředitelství Policie ČR v Mladé Boleslavi, telefon 974 877 421, nebo na linku 158, případně osobně na jakékoliv služebně Policie České republiky.