VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Pozor! Mladou Boleslaví se prožene Rally Bohemia!

Mladá Boleslav/ Ve dnech 4. července 2008 (pátek) až 5. července 2008 (sobota) pořádá Autoklub Bohemia Sport v AČR na komunikacích Libereckého a Středočeského kraje mezinárodní automobilovou soutěž Rally Bohemia.

24.6.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační foto Foto: Ota Bartovský

Pořadatelé soutěže proto upozorňují občany na nutná omezení a uzavírky komunikací, ke kterým bude postupně docházet od pátku 4. července 2008 do soboty 5. července 2008. Tratě rychlostních zkoušek budou postupně pro běžný provoz uzavírány vždy dvě hodiny před průjezdem prvního soutěžního vozu. K opětovnému otevření komunikací pro běžný provoz dojde až poté, co trať rychlostní zkoušky ve druhém průjezdu opustí poslední soutěžní vozidlo a za ním jedoucí pořadatelská vozidla.

Přímo obyvatel Mladé Boleslavi se bude týkat rychlostní zkouška, která se zde pojede v pátek 4. července. Vyžádá si uzavírku v době od 18.30 do 23.00 na trase Staroměstské náměstí - Pražská brána - Na Vinici - Na Šafranici - Pražská - Štyrsova - Pod Borkem - Vinecká - Bezděčínská - Letiště - Regnerova.

„Pořádající Autoklub Bohemia Sport v AČR při přípravě tratě postupoval v úzké spolupráci a v souladu s požadavky zástupců dotčených měst a obcí tak, aby byl běžný provoz omezen na co nejmenší míru a zůstala pokud možno zachována i dopravní obslužnost prostředky hromadné dopravy,“ uvedli pořadatelé.

Průjezdy obcemi byly proto voleny mimo hlavní tahy. Uzavírky komunikací se nedotknou případů, kdy je potřeba poskytnout akutní lékařskou pomoc. V tomto případě bude mít zdraví lidí vždy přednost i za cenu přerušení soutěže na nezbytnou dobu.

Boleslavský deník připravuje o Rally Bohemia další podrobné informace, sledujte průběžné zpravodajství v sešitu sport.

Autor: Pavel Svačina

24.6.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Fotbalisté Mladé Boleslavi vyrazili na soustředění do Rakouska.

Fotbalisté vyrazili na soustředění do Rakouska už bez Železníka

Psychoterapeutka Renata Nekolová radí, jak "přežít" vysvědčení.

Linka důvěry je na konci školy vytížená víc než jindy

KRÁTCE: V Benátkách nepoteče voda

Benátky nad Jizerou – V souvislosti s výměnou vodovodního řadu v Jiráskově ulici, která prochází kompletní rekonstrukcí, bude ve čtvrtek přerušena dodávka pitné vody, a to od 8 do 14 hodiny odpoledne.

Sedmihorské léto klepe na dveře

Sedmihorky - Hudební a divadelní Sedmihorské léto už klepe na dveře. Jeden z největších a nejrozsáhlejších festivalů v Českém ráji startuje již tento pátek. Osmý ročník zahájí divadelní představení Miláček Anna. Světoznámá a divácky velmi úspěšná komedie začíná ve 20 hodin.

Světový florbal od středy do neděle v Mladé Boleslavi

Mladá Boleslav – Špičkový světový florbal se valí na Mladou Boleslav. Městská sportovní hala bude od dnešního podvečeru až do neděle hostitelem prvního ročníku turnaje Bohemia Cup. Na něm se kromě domácích Technologů představí například slavné švédské kluby Dalen a AIK, nebo švýcarský Unihockey Tigers Langnau.

Navzdory vedení cerhenická ČSSD Jiřího Paroubka chce

Cerhenice /ANKETA/ – Místní organizace ČSSD v Cerhenicích přijala za svého člena bývalého premiéra a předsedu ČSSD Jiřího Paroubka. A to i přesto, že krátce poté, co se o tomto záměru začalo hovořit v médiích, Krajský výkonný výbor pražské ČSSD jeho návrat neschválil.

Předvolební speciál deníku: Jak splnila vláda své sliby?

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies