VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Pozor! Mladou Boleslaví se prožene Rally Bohemia!

Mladá Boleslav/ Ve dnech 4. července 2008 (pátek) až 5. července 2008 (sobota) pořádá Autoklub Bohemia Sport v AČR na komunikacích Libereckého a Středočeského kraje mezinárodní automobilovou soutěž Rally Bohemia.

24.6.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační foto Foto: Ota Bartovský

Pořadatelé soutěže proto upozorňují občany na nutná omezení a uzavírky komunikací, ke kterým bude postupně docházet od pátku 4. července 2008 do soboty 5. července 2008. Tratě rychlostních zkoušek budou postupně pro běžný provoz uzavírány vždy dvě hodiny před průjezdem prvního soutěžního vozu. K opětovnému otevření komunikací pro běžný provoz dojde až poté, co trať rychlostní zkoušky ve druhém průjezdu opustí poslední soutěžní vozidlo a za ním jedoucí pořadatelská vozidla.

Přímo obyvatel Mladé Boleslavi se bude týkat rychlostní zkouška, která se zde pojede v pátek 4. července. Vyžádá si uzavírku v době od 18.30 do 23.00 na trase Staroměstské náměstí - Pražská brána - Na Vinici - Na Šafranici - Pražská - Štyrsova - Pod Borkem - Vinecká - Bezděčínská - Letiště - Regnerova.

„Pořádající Autoklub Bohemia Sport v AČR při přípravě tratě postupoval v úzké spolupráci a v souladu s požadavky zástupců dotčených měst a obcí tak, aby byl běžný provoz omezen na co nejmenší míru a zůstala pokud možno zachována i dopravní obslužnost prostředky hromadné dopravy,“ uvedli pořadatelé.

Průjezdy obcemi byly proto voleny mimo hlavní tahy. Uzavírky komunikací se nedotknou případů, kdy je potřeba poskytnout akutní lékařskou pomoc. V tomto případě bude mít zdraví lidí vždy přednost i za cenu přerušení soutěže na nezbytnou dobu.

Boleslavský deník připravuje o Rally Bohemia další podrobné informace, sledujte průběžné zpravodajství v sešitu sport.

Autor: Pavel Svačina

24.6.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Závody chrtů na Krásné louce se odehrály 19. srpna.
68

Na Krásné louce závodili chrti

Okoř 2017. Eddie Stoilow
58

Louka pod Okoří přilákala na festival tisíce návštěvníků

Přivítejte s námi na světě další miminka narozená v minulých dnech

Mladá Boleslav - Přivítejte s námi na světě další miminka narozená v minulých dnech v mladoboleslavské porodnici. Přestože víme, že každé miminko je krásné, můžete hlasovat v naší anketě o miminko týdne.

Šéf mladoboleslavského infocentra: Metalová cesta nadchla na internetu celý svět

Mladá Boleslav /ROZHOVOR/ - Mladá Boleslav není pouze průmyslovým městem, což dokazuje i unikátní Metalová cesta. Jedinečné kovové sochy v mladoboleslavských ulicích lákají do města turisty a na internetu je obdivují lidé z celého světa.

Cyklistická šampionka prožila krásné dny volna. Bez kola!

Mladá Boleslav – Tahle rodina si život bez sportu neumí představit. Přesněji řečeno život bez kola.

Starosta Zálezlic: S velkou vodou se nedá bojovat, hrozbu musíte přijmout

Zálezlice /ROZHOVOR/ – Mám domluvené setkání a rozhovor se starostou Zálezlic Jiřím Čížkem. Traduje se o něm, a on sám to potvrzuje, že k médiím byl vždy vstřícný. Říká: „Kdyby se o nás nevědělo, za chvíli by se na nás zapomnělo. A to by byla škoda, protože ta vodní katastrofa byla vážně obrovská.“ Cestou do Zálezlic v autě s kolegou žertujeme, vtipkujeme, usmíváme se. Kozárovice. Obec spadající pod Zálezlice. V roce 2002 to schytaly také naplno. Najednou je v autě ticho. Oba cítíme dusno. Snad by se dalo říci, že nám naskočila husí kůže. To je ve chvíli, kdy míjíme Vltavu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení