VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Jedete na hokej autobusem? Tak ať vám neujede

Mladá Boleslav - Ať vám v neděli neujede autobus.

23.9.2009
SDÍLEJ:

Městská autobusová doprava v Mladé Boleslavi.Foto: Deník/Pavel Svačina

Chystáte se vyrazit na hokej městskou hromadnou dopravou? Tak podle provozního náměstka Dopravního podniku Mladá Boleslav Jana Holuba počítejte s tím, že autobus pojede v trochu jiných časech. "Protože nedělní zápas (27. září) mezi celky BK Mladá Boleslav a HC Mountfield začíná v mladoboleslavské Metrostav Aréně až v 19:40, tj. o cca o dvě hodiny později, upraveny budou i pravidelné spoje linky H," uvedl Holub. Zpět se autobus vrací 10 minut po skončení zápasu.

V kolik vám to jede:

Modrá hvězda 18:55
17.listopadu 18:56
Havlíčkova, Foky 18:58
Jana Palacha 19:00
Na Radouči 19:02
Poliklinika U Stadionu 19:04
Kaufland 19:06
Metoděje Vlacha 19:08
Pod nemocnicí 19:10
Na výstavišti 19:12
9. května, u parkoviště 19:14
Staroměstské náměstí 19:15
Zimní stadion 19:17

Autor: Tomáš Ježek

23.9.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Klaudiánova nemocnice Mladá Boleslav. Ilustrační foto.

Některé ambulance přes léto omezí provoz

Škoda Rapid 136 MTX Cabrio.
AUTOMIX.CZ
49

GALERIE: Skvosty Metalexu. Tato česká firma stavěla skvělá auta, i za socialismu

KRÁTCE: Bezděz bude opět hostit Hrady.cz

Bezděz - Zatímco na hradě Točník u Berouna se festival České Hrady.cz odehraje už za dva týdny, na Bezděz, který bude jeho poslední letošní zastávkou, se vrátí o prvním zářijovém víkendu.

AKTUALIZUJEME

Extrémní srážky zasáhly Střední Čechy: nejezdí vlaky mezi Prahou a Berounem

Beroun/Příbram - Extrémní srážky ve čtvrtek dopoledne omezily provoz vlaků v regionu. Meteorologové ve čtvrtek ráno vydali výstrahu pro okresy Beroun, Praha-západ a Příbram, a to s nejvyšším stupněm nebezpečí. Kvůli podemletí železniční tratě nejezdí až do odvolání vlaky mezi Prahou a Berounem, náhradní dopravu zajistí autobusy.

Bakov ožije už po sedmé folklorním festivalem

Bakov nad Jizerou - Ulicí, kouzelně vyzdobenou opentlenými věnci, procházejí desítky tanečníků, muzikantů i zpěváků ve slavnostních krojích, zní hudba a na náměstí se na první vystoupení již těší několik stovek diváků. Takový výjev se naskytne v sobotu 1. července odpoledne každému, kdo dorazí do Bakova nad Jizerou na 7. ročník Pojizerského folklorního festivalu.

KRÁTCE: Dvouletá holčička se vydala na procházku

Mladá Boleslav - Dvouletá holčička se v úterý odpoledne vydala sama na procházku. Opuštěné malé děvčátko se pohybovalo po ulici Mjr.Frymla a strážníky na ně upozornila jedna z obyvatelek.

Předvolební speciál deníku: Jak splnila vláda své sliby?

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies