VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Jedete na hokej autobusem? Tak ať vám neujede

Mladá Boleslav - Ať vám v neděli neujede autobus.

23.9.2009
SDÍLEJ:

Městská autobusová doprava v Mladé Boleslavi.Foto: Deník/Pavel Svačina

Chystáte se vyrazit na hokej městskou hromadnou dopravou? Tak podle provozního náměstka Dopravního podniku Mladá Boleslav Jana Holuba počítejte s tím, že autobus pojede v trochu jiných časech. "Protože nedělní zápas (27. září) mezi celky BK Mladá Boleslav a HC Mountfield začíná v mladoboleslavské Metrostav Aréně až v 19:40, tj. o cca o dvě hodiny později, upraveny budou i pravidelné spoje linky H," uvedl Holub. Zpět se autobus vrací 10 minut po skončení zápasu.

V kolik vám to jede:

Modrá hvězda 18:55
17.listopadu 18:56
Havlíčkova, Foky 18:58
Jana Palacha 19:00
Na Radouči 19:02
Poliklinika U Stadionu 19:04
Kaufland 19:06
Metoděje Vlacha 19:08
Pod nemocnicí 19:10
Na výstavišti 19:12
9. května, u parkoviště 19:14
Staroměstské náměstí 19:15
Zimní stadion 19:17

Autor: Tomáš Ježek

23.9.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto
7

Dětský psycholog: mobily jsou dobrý pomocník, ale špatný pán

Rekonstrukci chátrajících objektů hlavního vlakového nádraží v Mladé Boleslavi podpoří i firma Škoda Auto.

Nádraží hrůzy: rekonstrukce začne už za rok!

Středočeské obce by měly být připraveny na masivní výpadek elektrického proudu

Praha - Středočeské obce by měly být připraveny na možný masivní výpadek elektrického proudu. Vedení kraje počítá s vytvořením akčního plánu pro hrozbu blackoutu, na jeho přípravě se bude podílet krajská zastupitelka za STAN a předsedkyně Státního úřadu pro jadernou bezpečnost Dana Drábová. Na úterním setkání vedení kraje se starosty v Praze to řekl hejtmančin náměstek pro bezpečnost Vít Rakušan (STAN).

Na setkání s vedením kraje přijelo 500 středočeských starostů

Praha - Přes 500 středočeských starostů v úterý přijelo do Kongresového centra Praha na setkání svolané Středočeským krajem. Tématem jsou zejména možnosti čerpání dotací. Pozvaných bylo 1145 středočeských starostů a primátorů, před zahájením jednání kolem 09.30 bylo podle pořadatelů v sále přítomno 511 lidí. Další zástupci obcí ale ještě přicházejí.

Divadýlko uvádí bláznivé komedie z Francie

Mladá Boleslav - Nečekaná smrt v rodině a úporná zácpa. To jsou východiska dvou komediálních jednoaktovek Georgese Feydeaua z jeho cyklu Od svatby k rozvodu, které již za dva týdny uvede v divadelním sále Domu kultury boleslavské Divadýlko na dlani. Diváky čekají bláznivá nedorozumění, svérázné postavičky i překvapivá rozuzlení.

Nejvíc peněz dá město opět na hokej, fotbal a florbal

Mladá Boleslav i v letošním roce podpoří sportující mládež ve městě. S tímto cílem byla vyčleněna suma, blížící se deseti milionům korun. Podobně jako loni.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies