VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Jedete na hokej autobusem? Tak ať vám neujede

Mladá Boleslav - Ať vám v neděli neujede autobus.

23.9.2009
SDÍLEJ:

Městská autobusová doprava v Mladé Boleslavi.Foto: Deník/Pavel Svačina

Chystáte se vyrazit na hokej městskou hromadnou dopravou? Tak podle provozního náměstka Dopravního podniku Mladá Boleslav Jana Holuba počítejte s tím, že autobus pojede v trochu jiných časech. "Protože nedělní zápas (27. září) mezi celky BK Mladá Boleslav a HC Mountfield začíná v mladoboleslavské Metrostav Aréně až v 19:40, tj. o cca o dvě hodiny později, upraveny budou i pravidelné spoje linky H," uvedl Holub. Zpět se autobus vrací 10 minut po skončení zápasu.

V kolik vám to jede:

Modrá hvězda 18:55
17.listopadu 18:56
Havlíčkova, Foky 18:58
Jana Palacha 19:00
Na Radouči 19:02
Poliklinika U Stadionu 19:04
Kaufland 19:06
Metoděje Vlacha 19:08
Pod nemocnicí 19:10
Na výstavišti 19:12
9. května, u parkoviště 19:14
Staroměstské náměstí 19:15
Zimní stadion 19:17

Autor: Tomáš Ježek

23.9.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Věra Špinarová v ostravském Gongu.
35

Věra Špinarová si nikdy nehrála na hvězdu. Na pódiu, ani v zákulisí, říkají pořadatelé

Ilustrační foto.

Konečně! V autobusech se cestující obejdou bez drobných

OBRAZEM: Návštěvníci utíkali z vězení

Sportovní areál u Pavilonu Domu dětí a mládeže v Mladé Boleslavi se v sobotu odpoledne proměnil ve vězení. Samozřejmě šlo o hru, kdy se více než stovka dětí a jejich rodičů dobrovolně stali uvězněnými delikventy.

DOTYK.CZ

Největší poslanečtí snaživci? Na špici jsou Kalousek i Okamura

Už více než dvě stovky zákonů předložili současní poslanci. Sice jich protlačili jen 26, ale nesmutní z toho. Hlavně, že jsou vidět.

O titul krajského sportovce se ve středu rozhodne v Mladé Boleslavi

Střední Čechy – Prestižní anketa Nejúspěšnější sportovec směřuje do krajského finále. Výsledky budou odtajněny ve středu 29. března v Mladé Boleslavi.

Stavba cyklostezek je drahá, přesto přibývají

Na Mělnicku a Nymbursku jsou nejhezčí cyklostezky v celém kraji.

Předvolební speciál deníku: Jak splnila vláda své sliby?

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies