VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Jedete na hokej autobusem? Tak ať vám neujede

Mladá Boleslav - Ať vám v neděli neujede autobus.

23.9.2009
SDÍLEJ:

Městská autobusová doprava v Mladé Boleslavi.Foto: Deník/Pavel Svačina

Chystáte se vyrazit na hokej městskou hromadnou dopravou? Tak podle provozního náměstka Dopravního podniku Mladá Boleslav Jana Holuba počítejte s tím, že autobus pojede v trochu jiných časech. "Protože nedělní zápas (27. září) mezi celky BK Mladá Boleslav a HC Mountfield začíná v mladoboleslavské Metrostav Aréně až v 19:40, tj. o cca o dvě hodiny později, upraveny budou i pravidelné spoje linky H," uvedl Holub. Zpět se autobus vrací 10 minut po skončení zápasu.

V kolik vám to jede:

Modrá hvězda 18:55
17.listopadu 18:56
Havlíčkova, Foky 18:58
Jana Palacha 19:00
Na Radouči 19:02
Poliklinika U Stadionu 19:04
Kaufland 19:06
Metoděje Vlacha 19:08
Pod nemocnicí 19:10
Na výstavišti 19:12
9. května, u parkoviště 19:14
Staroměstské náměstí 19:15
Zimní stadion 19:17

Autor: Tomáš Ježek

23.9.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Děti z divadelního tábora navštívili ranč na Blatech.
39

OBRAZEM: Pohádkový statek na Blatech: Chovají zde i lamy alpaky

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc.
AUTOMIX.CZ
20

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc. Jaké koupit? A jakým se radši vyhnout?

Češi milují skotské hry a irskou whisky, víc jí vypijí jen v USA

Sychrov – Kilty, dudy, skotští siláci a samozřejmě i skotská whisky či národní lahůdka zvaná haggis. A také skotská, irská či keltská hudba. Rekordy a autoveteráni. To všechno zažijí i letos účastníci tradičních skotských her na zámku Sychrov. Začínají už dnes neoficiálním programem na nádvoří zámku, který odstartuje ve 20 hodin výukou skotských tanců. 

Festival u Mácháče i letos doprovodí policejní manévry

Českolipsko – Celní správa, dopravní i říční policie a toxi tým se o víkendu zaměří na návštěvníky festivalu Mácháč. Nebudou chybět ani hlídky se samopaly. 

V cestě za prvním triumfem stojí Liberec

Mladá Boleslav – Už to zlomte! Fotbalisty Mladé Boleslavi čeká zítra čtvrté kolo HET ligy, před domácími fanoušky přivítají Liberec. Svěřenci trenéra Dušana Uhrina mladšího už nutně potřebují zabrat, prožívají totiž jeden z nejhorších startů za poslední léta.

Letní projekce nevymizely, promítalo se i v historické faře

Boleslavsko /INFOGRAFIKA/ - Letní kina, jejichž projekce patřily dlouhá desetiletí k prázdninové zábavě, pomalu zanikají. Může za to nezájem lidí, ale i technická náročnost, která zamezuje provozovatelům promítat nové filmy. Přesto se o prázdninách ve Středočeském kraji stále najdou místa promítání pod širým nebem, kde se lidé baví.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení