VYBERTE SI REGION

Jedete na hokej autobusem? Tak ať vám neujede

Mladá Boleslav - Ať vám v neděli neujede autobus.

23.9.2009
SDÍLEJ:

Městská autobusová doprava v Mladé Boleslavi.Foto: Deník/Pavel Svačina

Chystáte se vyrazit na hokej městskou hromadnou dopravou? Tak podle provozního náměstka Dopravního podniku Mladá Boleslav Jana Holuba počítejte s tím, že autobus pojede v trochu jiných časech. "Protože nedělní zápas (27. září) mezi celky BK Mladá Boleslav a HC Mountfield začíná v mladoboleslavské Metrostav Aréně až v 19:40, tj. o cca o dvě hodiny později, upraveny budou i pravidelné spoje linky H," uvedl Holub. Zpět se autobus vrací 10 minut po skončení zápasu.

V kolik vám to jede:

Modrá hvězda 18:55
17.listopadu 18:56
Havlíčkova, Foky 18:58
Jana Palacha 19:00
Na Radouči 19:02
Poliklinika U Stadionu 19:04
Kaufland 19:06
Metoděje Vlacha 19:08
Pod nemocnicí 19:10
Na výstavišti 19:12
9. května, u parkoviště 19:14
Staroměstské náměstí 19:15
Zimní stadion 19:17

Autor: Tomáš Ježek

23.9.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Na Karmeli padl rekord v počtu lidí v jedné bublině

Světový rekord: auto a 275 lidí v bublině

Ilustrační foto.

Stát pátrá po majitelích čtyř tisíc domů. Když se nepřihlásí, přijdou o ně

Čeká koně a zubry stěhování pod Chlum?

Mladá Boleslav - Jaro se blíží a s ním se ohrady u Benátek nad Jizerou a Milovic, které jsou od přelomu roku 2015 a 2016 domovem divokých koní, zubrů a praturů, zaplní mladými zvířaty. Jak upozorňuje Karel Bendl, ředitel benátecké správy městských lesů, která má nad zvířaty chovatelský dohled, nebude trvat dlouho a bude třeba uvažovat nad tím, kam pastvinu rozšířit, aby se v ní zvířata netísnila. Jednou z možností je vznik nové pastviny pod Chlumem, o které se už jedná

Azylové středisko: lůžek je málo, zájem velký

Mladá Boleslav - Azylovému středisku Naděje v silných mrazech nestačí ubytovací kapacita pro lidi bez domova. Teploty pod bodem mrazu si přitom vyžádaly už dva životy.

Boleslavská záchytka hlásí rekordní počty opilců, nemocnici dluží téměř milion

Mladá Boleslav - Počet lidí, kteří v uplynulém roce strávili noc na záchytné stanici v Klaudiánově nemocnici, opět narostl

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies