VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Klinika Dr. Pírka nově spolupracuje s očními specialisty a Tomášem Krejčířem

Mladá Boleslav - Oči. Jeden z nejdražších lidských vjemů je nově spojen s Klinikou Dr. Pírka v Mladé Boleslavi

19.4.2014
SDÍLEJ:

Klinika Dr. Pírka nově spolupracuje s očními specialistyFoto: Petra Kuldová

Klinika Dr. Pírka nadále poskytuje zdravotní péči v nezměněném rozsahu v ortopedii a chirurgii, navázala ale novou spolupráci. „Po uvedení do provozu moderních operačních sálů jsme je nabídli k využití, v omezeném množství volných kapacit, renomované společnosti Top Esthetic," prozradil ředitel kliniky Stanislav Najman. Dále pak uvedl, že  kromě odborníků chirurgů a ortopedů zde lidé najdou právě i specialisty očního lékařství. Všechny výkony jsou navíc prováděny v nejmodernějším prostředí, aseptických sálech, které vyhovují současným trendům a právě to byl i důvod, proč se oční operatéři s klinikou spojili.
„Iniciativa ohledně spolupráce  vzešla ze strany Tomáše Krejčíře, spolumajitele Top Esthetic.  V Mladé Boleslavi  mají své ambulance, a vzhledem k našim moderním operačním sálům se spolupráce nabízela. Objevila se cesta a my po ní zkoušíme jít, a myslím, že správným směrem," zhodnotil začínající spolupráci  Najman.

O klinice je obecně známo, že se snaží svým pacientům vyjít všemožně vstříc, a to jak odborně, tak ičasově. „Pravdou je, že spolupráce s pojišťovnou Škoda je výborná, například nám umožňuje i to, že pacienti nejsou nuceni podléhat dlouhým čekacím lhůtám na zákroky. Když jsem konzultoval tuhle oblast s panem Krejčířem, má podobné zkušenosti," dodal Najman. „Krátké čekací doby jsou jednou z věcí, které významně ovlivní pacienta. Přesněji, jsme schopni od diagnostiky problému, do tří týdnů, pacienta  odoperovat. Navíc do čtrnácti dnů, pak vyřešit problém i s okem druhým, pokud si to jeho stav vyžaduje," souhlasil Tomáš Krejčíř. Spojení odborníků kliniky,   spolu s očními specialisty, je další možností, jak mohou řešit problém se svým zrakem obyvatelé Mladoboleslavska, ale i ti  ze vzdálenějších míst. „Naši odborníci se neustále vzdělávají a používají moderní technologie. To samé se dá tvrdit i o odbornících, pro které je právě zrak, jejich šálkem kávy," uzavřel  Najman.  

V rámci dnů zdraví, které se v Mladé Boleslavi budou konat na přelomu května a června, se budou moci lidé setkat jak se mnou, tak s Tomášem Krejčířem." Stanislav Najman, ředitel Kliniky Dr. Pírka

Autor: Petra Kuldová

19.4.2014 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Policisté a celníci při kontrolách.

Festival u Mácháče i letos doprovodí policejní manévry

FK Mladá Boleslav - AC Sparta Praha.

V cestě za prvním triumfem stojí Liberec

Letní projekce nevymizely, promítalo se i v historické faře

Boleslavsko /INFOGRAFIKA/ - Letní kina, jejichž projekce patřily dlouhá desetiletí k prázdninové zábavě, pomalu zanikají. Může za to nezájem lidí, ale i technická náročnost, která zamezuje provozovatelům promítat nové filmy. Přesto se o prázdninách ve Středočeském kraji stále najdou místa promítání pod širým nebem, kde se lidé baví.

AKTUALIZOVÁNO

Pohřešovanou ženu našli na Benešovsku. Naštěstí je v pořádku

Mladá Boleslav – Mladá žena, po které pátrali policisté, byla nalezena. Dvaadvacetiletá Tereza byla naposledy viděna 9. srpna v ranních hodinách v Mladé Boleslavi. Od té doby jako by se po ní slehla zem. Neozývala se ani svým příbuzným a známým. 

Zlaté ruce krotící železo ocenili radní mistrovským titulem

Praha – Že má kovář Zdeněk Grausam z Úval na Praze-východ zlaté ruce, je známo nejen v širokém okolí. O jeho šikovnosti dobře vědí i filmaři – pro ty již vyráběl třeba zbraně, které se uplatnily při natáčení filmu Bathory. Nebo výstrojní součástky pro natáčení Letopisů Narnie. Z jeho dílny ale pochází také jídelní servis pro seriál Borgiové či třesoucí se kostel do filmu Tma, který vznikl ve spolupráci s Janem Smrkovským. Zdeněk Grausam je ovšem známý i jako fachman, který si poradí s opravami historických unikátů – a věnuje se také opravám sakrálních památek.

Pivo při policejní akci dostali všichni. I provinilci

Stará Boleslav – Hosteska rozdávala plechovky s pitím a jednorázové testery na alkohol, policejní uniformy zase pokuty. Tak se podle čtvrteční informace policistky Evy Hašlové z územního odboru středočeské policie pro Prahu-venkov: Východ vyvinula akce uspořádaná v rámci již tradičního preventivního projektu nazvaného Řídím, piju nealko pivo. Policisté zastavovali řidiče ve středu ve Staré Boleslavi; na silnici druhé třídy vedoucí od pražské Vinoře na Benátky nad Jizerou.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení