Liga mladších dorostenců Auto Škoda – Plzeň 25:27

K utkání se nedostavili delegovaní rozhodčí, a tak střetnutí začalo s více jak hodinovým zpožděním. Rozhodování se ujal rozhodčí Radovan Kábrt.

Úvod utkání byl oboustranně vyrovnaný. V závěru prvního poločasu ztratili domácí hráči krátkodobě koncentraci a Plzenští toho využili. Vstřelili šest branek v řadě a odešli do šatny za vedení 14:11.

Na začátku druhého poločasu nevyužili domácí hráči přesilové hry, když měla Lokomotiva Plzeň vyloučeny tři hráče. To mělo rozhodující vliv na další vývoj utkání. Boleslavi se nepodařilo náskok soupeře stáhnout, až v závěru utkání dokázali zmírnit brankový propad a snížili na rozdíl dvou branek.

AŠ: Ištván – Procházka, Jirsa 5, A. Pavlíček 6, J. Janhuba 6, Homolka 1, B. Kábrt 6, Polesný, Železný, Šírek 1.

Regionální liga mužůAuto Škoda – Vršovice 18:17

Domácím se povedl začátek zápasu a v 10. minutě už vedli 5:0. Jenže pak přišel pětiminutový střelecký výpadek u boleslavských hráčů a hosté stáhli na rozdíl jediného gólu. Strany se měnily za stavu 12:10 pro Auto Škodu.

Vyrovnaný byl i druhý poločas. Střelných prachem šetřily oba týmy až do závěru utkání. Ubě mužstva neproměnila řadu dobrých příležitostí, a tak v napínavé koncovce se nakonec více štěstí přiklonilo k domácím, kteří vyhráli o branku.

AŠ: Volprecht, Kuka – T. Kábrt 3, Fól 1, Rakušan, M. Novák 3, T. Houška, Kulas 4, Polesný, Beckert 2, J. Novák 5, J. Houška, Dlask, Kelava.