VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sobota a Michalovice: šance pro handicapované děti. Přijďte i vy!

MICHALOVICE - Nezadržitelně se blíží sobota. Golfový areál v Michalovicích u Mladé Boleslavi přivítá mnoho hvězd ze šoubyznysu. Přijďte se podívat, bude to velká zábava!

18.10.2007
SDÍLEJ:

Petr Pik se synovcem Danem. Petr Pik tancoval v soutěži Bailando za lepší život Danečka, nyní pořádá další akci na podporu nejen Dana, ale i dalších handicapovaných dětí. Foto: Deník/Jiří Macek

Dáda Days. To je název akce, za kterou stojí Petr Pik. Uskuteční se už tuto sobotu 20. října od 13 hodin a potrvá zhruba do 18. hodiny.
Petr Pik je dvaadvacetiletý Boleslavák, který se proslavil v televizní taneční soutěži Bailando. S partnerkou, televizní moderátorkou Lucií Borhyovou, bojoval v soutěži o peníze pro lepší život svého synovce, zdravotně handicapovaného Daniela Šelemberka. A Petr Pik v pomoci pokračuje. Výtěžek ze sobotní akce Dáda Days však nebude mířit jen za Danečkem. „Chci podporovat i další děti, které pomoc potřebují. Proto jsme navázali spolupráci s mladoboleslavskou Základní školou speciální,“ uvedl Petr Pik.


A co všechno ti, kteří v sobotu přijdou do Michalovic, uvidí a uslyší? „Vystoupí známé osobnosti ať už v rozhovorech, při tanci či zpěvu. Bude toho ale mnohem více,“ uvedla Romana Hůlková, která Petru Pikovi vydatně s organizací koncertu pomáhá.


Celé odpoledne začne ve 13 hodin. Kdo bude moderátorem?
Oblíbený Dalibor Gondík.


A kdo se představí v rámci pěveckých vystoupení?
Dohodnuti jsme se soutěžícími ze druhé a třetí řady soutěže Česko hledá SuperStar – Míšou Noskovou, Honzou Křížem, Leonou Černou i Romanem Lasotou.


Přijedou i známí z taneční soutěže Bailando?
To určitě. Objeví se Zdeněk Fiala, Laďka Dolhá i Slávek Molnár.


Každý se jistě zajímá o to, zda ale přijede ta, o které se v souvislosti s Petrem Pikem v soutěži, ale i poté, mluvilo nejvíce – Lucie Borhyová.
Mohu potvrdit, že Lucie má přijet. Stejně tak je avizován příjezd Ivy Kubelkové a Martina Kociána, známého exluneťáka.


To jsou známé postavy, ale co se bude odehrávat pro děti?
V každém případě to bude řada atrakcí, které je potěší. Připravili jsme pro ně zábavnou trasu se soutěžemi, kde na šesti stanovištích budou plnit různé úkoly, následně budou za jejich splnění dostávat odměny.


Vše se odehrává v golfovém areálu, bude i golf?

Ano, a to ve dvojí podobě. Jednak si každý pod dohledem trenéra bude moci zkusit patování, tedy zakončení golfové hry do jamky.


A to i děti?

Ano, tohle platí pro všechny věkové kategorie.


Jaká bude ta druhá podoba golfu?

Bude to atraktivní finále v co nejdelším odpalu z drivingu. Přijedou i zástupci agentury Dobrý den, protože se očekává zápis do České knihy rekordů.


Na podobných akcích nechybí autogramiáda.

Ani my nebudeme výjimkou. Po každém vystoupení bude host k dispozici návštěvníkům právě k podpisům.


Představit se mají i zájmové soubory z regionu.
Mirek Hrnčíř předvede bojové umění tae-bo, připravili jsme ukázky capoeiry, tance v podání členů tanečního kroužku United Rhytm Dancers mladoboleslavské 9. základní školy , vystoupí i taneční pár z Tanečního klubu Rytmus Bakov a také pěvecký sbor Lyra z mladoboleslavského Gymnázia Dr. Josefa Pekaře.


To je vše?
Bude tombola s desítkami cen. A nemohu zapomenout na další atrakce pro děti, jako jsou prolézačky, ukázka dálkově řízených letadélek, ale i přítomnost tuningových automobilů. A taky bude dražba zajímavých věcí.


Jakých?
Zatím je jisté, že to bude dres desetibojaře Tomáše Dvořáka, dres reprezentace dvojbobu, tričko Zdeňka Fialy a také boty Lucie Borhyové.


Máte ještě nějakou „chuťovku“?
Jistě. Je to chuťovka v podobě rautu.


Jenže ten je jen pro pozvané
Ano, ale v Michalovicích budou všichni pozvaní. Takže to bude raut pro všechny příchozí.


Prozraďte na závěr, zda Petr Pik zatancuje s Lucií Borhyovou?

Všechno jsem vám prozradila, nechte nám jedno tajemství. Přijďte, začíná se hodinu po sobotním poledni.


I kdyby náhodou pršelo?
Jistě. I na tuhle variantu jsme mysleli. Proto, kdyby náhodou… Tak přijďte stejně!


Vždy je komu poděkovat. Pokaždé by to byl dlouhý seznam. Zkuste to jenom krátce.

Díky patří pochopitelně všem, kteří pochopili, že děláme dobrou věc. Zdravotně handicapované děti jsou prostě mezi námi a my jim chceme pomoci. Poděkovat bych jistě chtěla Jiřímu Štěpánkovi z rádia Delta, firmám Euro-jordán, Sape, DJ Wizardovi a také Boleslavskému deníku. Ten seznam by ale byl velice dlouhý. Takže ještě jednou: Díky vám všem!

18.10.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

MOL CUP, FK Mladá Boleslav - 1.FK Příbram
21

Příbram se hodinu držela na dostřel

Ilustrační foto.

K vrcholům turistické sezony bude patřit příjezd harleyářů

OBRAZEM: Sokol otevřel své brány veřejnosti

Mladá Boleslav - Tělocvičná jednota Sokol Mladá Boleslav se stejně jako v loňském roce zapojila do projektu Sokol - spolu v pohybu se svou již tradiční akcí Sokolení. Více než stovka dětí si mohla zasportovat na šesti stanovištích, kde bylo možné si vyzkoušet obratnost, postřeh i důmyslnost. Za své výkony získávaly děti razítka do účastnických kartiček. Ty pak mohly směnit za drobné dárky. 

Do Boleslavi se znovu sjedou fanoušci veteránů

Mladá Boleslav – Další, již patnáctý ročník Svatováclavské jízdy historických vozidel, už klepe na dveře. Jízda se tradičně uskuteční 28. září.

KRÁTCE: Boleslav bude mít Havlovu lavičku

Boleslavsko - Přinášíme vám krátké zprávy z regionu.

KRÁTCE: Kino vyděsí i pobaví

Boleslavsko - Přinášíme vám přehled kulturních událostí v regionu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení