VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Městská policie se o víkendu nenudila

V sobotu měla Městská policie Mladá Boleslav plné ruce práce.

4.1.2009 4
SDÍLEJ:

OS – 07.05 hodin telefonicky oznámil občan, že v ulicích Pražská brána a Nádražní nesvítí veřejné osvětlení. Operační důstojník telefonicky vyrozuměl pohotovost firmy Osvit. V 09.14 hodin nahlásil pracovník firmy Osvit, že závada je odstraněná.


OS – 09.52 hodin oznámila telefonicky občanka, že v ulici Havlíčkova na hřišti u Sportovní haly je zamotaný v ochranné síti zrněný zajíc. Hlídka na místě zjistila polomrtvého zajíce, který měl od sítě četná zranění. Byl ze sítě vyproštěn a utracen. Hlídka zajíce pak odvezla do kafilerního boxu, který se nachází u budovy Krajské veterinární správy v Kosmonosích.


OS – 13.00 hodin telefonicky oznámil občan bydlící v příměstské části Debř v ulici Josefodolská, že mu nějaký potulný pes zakousl několik slepic. Dále uvedl, že se něco podobného nedávno stalo i jeho sousedovi. Hlídka se od oznamovatele v jeho bydlišti dozvěděla, že celkem pes zakousl v kurníku osm slepic. Poté hlídka prohlédla zahradu a přilehlé okolí, ale žádného potulného psa zde nenalezla. Věc bude předána příslušnému okrskovému zmocněnci MP k provedení dalšího opatření.


OO1 – 15.05 hodin zjistila hlídka v ulici Jičínská poblíž obchodního domu Baumax psa, křížence bílé barvy s černými fleky. Hlídka psa odchytla a snažila se zjistit majitele, ale k psovi se nikdo na místě nehlásil. Pes byl odvezen na služebnu MP a umístěn do kotce pro případné navrácení majiteli. V 15.50 hodin si psa na služebně MP převzal po předchozím telefonickém dotazu majitel D.D.


OS – 16.30 hodin telefonicky oznámila občanka, že v ulici U Penzionu poblíž parkovacího domu na parkovišti je zakrytá šachta ohebným plechem, a při stoupnutí na tento plech se člověku propadne noha do vnitřku šachty. Dále uvedla, že zde hrozí možný úraz chodcům. Hlídka na místě zjistila, že oznámení občanky je pravdivé a místo je nebezpečné, označila šachtu dopravním označníkem. Závada byla dále nahlášena odboru Dopravy a silničního hospodářství.


OS – 17.45 hodin se na služebnu MP v ulici Palackého dostavila občanka L.Z. a uvedla, že v odpoledních hodinách nalezla v parku Štěpánka psa a pokusila se na místě vyhledat majitele. To se ji však nepodařilo a psa přivedla sebou. Jednalo se o křížence Labradorského retrívra, zlaté barvy, dlouhosrstého. Operační důstojník nalezeného psa od oznamovatelky převzal a sepsal protokol o nálezu. Pes byl umístěn do kotce na služebně MP pro případné navrácení majiteli. Když si jej majitel nevyzvedne bude v pondělí odvezen do psího útulku v Lysé nad Labem.


OS + OS 2 – 20.44 hodin oznámil občan bydlící na ubytovně u administrativního centra firmy Škoda auto a.s. v ulici Jiráskova, že zde jde muž, který kope do vozidel a zřejmě zde došlo k poškození některých aut. Na místo ihned vyjela hlídka. Dle udaného popisu a směru chůze byl pomocí kamerového systému občan ihned nalezen a strážníci k němu směrováni. Pracovnice kamerového systému dále zjistila, že muž v poškozování vozů pokračoval i za křižovatkou s ulicí Jana Palacha. Ve 20.48 hodin byl již Polský občan v rukou strážníků. Další hlídka provedla kontrolu vozidel a poznatky o poškozených předala přivolané hlídce Policie ČR. Polák např. ukopl spoiler, poškodil světlomety či blikače. Věc je dále v řešení PČR.


OO č.3 – 03.45 hodin zjistila hlídka při průjezdu přes náměstí Míru, že zde před Českou spořitelnou vyvěrá voda, která teče částečně do kanálu, ale také na vozovku. Poznatek byl ihned předán na dispečink fy Vodovody a kanalizace, jejíž pracovníci zajistí opravu.


OS – 05.00 hodin požádal osobně na služebně v ulici Palackého zaměstnanec Sokolovny o doprovod strážníka, jelikož při nástupu do práce zjistil, že je zde rozbité okno a zabezpečovací zařízení hlásí alarm. Při prohledávání budovy zde byl nalezen R.B.. Věc je dále v řešení přivolané Policie ČR.

4.1.2009 VSTUP DO DISKUSE 4
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

KRÁTCE: Na Putně poteče whiskey

Rozhodčí. Ilustrační foto.

Patříš k plotně! slyšela další fotbalová rozhodčí

Na Sychrově padaly i letos nové české rekordy

Sychrov – Podařilo se! Liberecký kraj se znovu ocitne v České knize rekordů.

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

I relativně nízká finanční gramotnost Čechů může za to, že čas od času skočíme na „supervýhodnou“ nabídku zhodnocení peněz, která se nakonec promění v totální fiasko. Pokud byste rádi investovali svoje úspory, nevynechejte následující tipy. 

KRÁTCE: Křižovatkou řidiči projedou až v září

Boleslavsko - Přinášíme vám krátké zprávy z regionu.

KRIMI MIX: Párty se nakonec nekonala

Mladá Boleslav – Třináctiletý mladík chtěl patrně prožít letní opilecké dobrodružství, ale zároveň ušetřit. Proto se v Penny marketu na Jičínské ulici pokusil v neděli odpoledne ukrást dvě lahve vodky v hodnotě 280 korun.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení